30+muzikiniai skoniai?

Pelės žalčiai visą naktį graužia kaži kokį sūrio gabalą, neleidžia miegoti, va čia tai bjauri muzika. Blogai

Bile dainininkė faina būtų

V.Visockis V.Visockis V.Visockis

Priklausomai nuo nuotaikos,daznai klausausi klasiku kurinius,o siaip ikalu hitu banga (nors yra ir nepatinkanciu,tada pritildau).Tiesa turiu daug kompaktu su gamtos garsais.Tai tiek.Tikrai negaliu ivardint keliu atlikeju ar stiliu,nes visa laika nuo pat gimimo esu muz.aplinkoje.

Siaip jau is tikruju priklauso nuo nuotaikos ir aplinkos. Jei dirbu - gera klausytis instrumentines klasikines muzikos, daugiausiai kamerines stygines, labai megstu vargonu muzika, apskritai is klasikos megstamiausi Bachas, Bethovenas, Gendelis, kazkada pati grojau violoncele bei giedojau su vargonais, tai ir suformavo muzikinius pomegius. taciau, klasika neapsiriboju, patinka jazz, vel gi klasikinis, rokas, daugiausiai rusiskas, repas - cia pomegis ne taip senas, bet siuo metu klausau daug, daugiausiai lietuvisko ir rusisko, is lietuviu pirmoje vietoje G&D Sindikatas, rusu - Bad Balans, Kasta, YUG, Military Clan, Fist, na ir daugelis kt. Nevengiu bardu, nuo jaunystes esu V.Visockio gerbeja.

tai ar pelės ar žalčiai Pavargęs… žaltys tai gyvūnas ramus… beje kodėl nepatinka? Cha cha

Klausydavaus namuose iš kompo(ir garsiai Gerai), tai ką aštuoniolikmetis sunus klausydavo…Dabar nebeliko nei sūnaus, nei kompo… Pavargęs

ir aš tik tai, ką dukros užleidžia. o tai kur taviškis? Nekaltas Apakęs

Laidotuvių maršas, užstalės dainos atliekamos Girtas Vyras, bei tamptamas negrų folklore…

Radvile-relax FM paskutiniu metu Blogaikažkoks kratinys,be to fonoteka skurdoka Pavargęs-gal seniai klausei? Nekaltas

robo, man irgi tamptamas labai patiktu, tik nezinau, kaip juo groti - tampyti ar musti Nekaltas

…QUEEN, STING, o kai galvą pametu - KILLSWITCH ENGAGE. Pavargęs

Radvile-negirk man Siudiko-pažįstu Pavargęs,o “relax FM” išeina iš formato-atsiranda nemažai puspopsinių gabalų Veee,be to kartojasi viskas Pavargęs…jau nekalbu apie"Žydrąją motiną"- -atlekia pavėlavęs,uždusęs Užkuras-paberia greitakalbe info,kurią rasi bet kokioj blues enciklopedijoj,ir išbėga parūkyt,n-tąjį kartą uždėdamas 12min.trukmės funky šmotą… Pavargęs

Taigi, kokią meliodiją pasileidžiu - priklauso nuo nuotaikos: jei nuotaika ŠŠŠ Veee, tai ir prasuku visą “Sveikinimų koncerto” repertuarą Baisu…- kažkodėl nepagerėja Apakęs Cha cha

Radvile-Andrius galėtų nors kartą išsiblaivyt,ir perprogramuot play list’ą… Pavargęs

Aišku mušti ir šokti ratu - šamanauti reikia

ak, negu as vienintele cia tokia senamadiska… Nekaltas va, pasiskaiciau apie jusu muzikinius skonius ir tik vienintelis irasas- tylos muzika- man buvo toks artimas… o retsykiais, aplankius praeities nostalgijai- isijungiu Okudzava… ar Bycevskaja… Drovus