30+muzikiniai skoniai?

(Ni) sarasiukas + queen, pink floyd, genesis, simon&garfunkel, bob dylan, cat stewens…

o as klausau tik trankiu techno polku… pas mus per radija tokio deja, negroja… Liūdnas ir klubuose jei nori paklausyt tai i ibiza arba koki arnheima vazhiuot reikia Liūdnassu ausinem tik darbe, bet uztat ju praktishkai nenusiimu. bendradarbiai tada neuzp.isa ir telefono negirdziu kai skamba… namuose galima garsiai - vsem vragam nazlo.

priklauso nuo nuotaikos.Lyriskos tinka visad.Trankios ir garseliau kai esu geros nuotaikos

pasiklausau mielai himu,marijono,instrumentines lyrikos o kai liudna tai bile ka per radija Taip

Depeche Mode Delerium Dead can Dance Šypsena

Džimis Neilas Žaras Elvis Preslis Apkabinimas Laimingas

Mamontovas Paškevičius Mikutavičius Gabalis Čivilytė Apkabinimas

frank zappa elo yello

Paskaiciau tema ir prisiminiau muzikinio skonio ir kartu skirtumus ,pamenu kai mano tevai klausydavo Hamperdinka ir etc o as Kiss ,AC/DC ,Planta ,DeWoo .O pries pora dienu vaziavome su drauge ir jos 10 metu dukryte ir kaifavome nuo Acid stiliaus tryse .Manau vieni sensta ,kiti ne

…OT. Tai kada pradesim kitu muzikini skoni *skylė*voti? Nekaltas

Turiu gerą klausą, taip kad ausinių ma dar nereikia Kietas Cha cha. Be to, neturiu kada sėdėt su ausinėm ir klausyt muzikos. Lauksiu žilos senatvės, tada, manau, klausysiuos bliuzo, nors gal rokas ma labiau patiks Mirkt Nežinau

Ką gi… MANOWAR HAMMERFALL MONTICORA

as tai zurau muzikinius kanalus. issijungiu garsa i zurau, kaip visokios britvos pirst strapalioja

Klausausi TYLOS - nu nėr geresnės muzikos GeraiBent jau dabar…

oj… man kaip ir visiems muzika priklauso nuo nuotaikos… Megstu ivairia muzika… pradedant nuo moby, baigiant… kad ir tais paciais ac/dc… Nekaltas

Kur gauni tokią retą muziką?

Ji pati ateina TaipReikia tik išgirsti. Kartais tai neįmanoma Pavargęs

Nuo popso iki klasikos… O jei trys, tai pirmiasia pagalvojau apie: Mamontovą, Brightman, Enya

O aš norėčiau kur nors gauti relaksuojančios muzikos… kuri nuramina, atpalaiduoja, net padeda užmigti… Nekaltas

Sting&Police prosto Stingas Billis Stabas U2