30+muzikiniai skoniai?

30+muzikiniai skoniai?Nekaltas

…taigi,kokios muzikos klausotės ir kokie 3 mėgstamiausi atlikėjai or smth ??? NekaltasPvz.: Klausau roko,klasikinio džiazo,bliuzo ir klasikinės muzikos. -AC/DC -Leonard Cohen -Louis Armstrong O JŪS ???

Dirbant toki darba, kaip mano, klausau, ka radija groja, o kadangi garsiakalbiai niblogi, tai renkuosi bumcikus. Kad is salies krutesnis atrodyciau Juokiasi

pušų ir jūros ošimo ŠypsenaQueen, Status Quo, PinkFloyd Alus

  1. Broliai aliukai ir sesutė Gerai 2. Sesutė ir broliai Aliukai Gerai3. Butkutė Tūsas Girtas

…domina,kokios muzikos klausotės namie,su ausinėm, CD auto-o ne muzikinio fono viešose vietose… Nežinau

jei radijas, tai - M1+ RC2 RelaxFM jei CD, tai sunku 3 atrinkt, bet The Beatles, E.Clapton&Cream, Pink Floyd, Queen, E.John, blues and ragtime, nu, sakiau, kad sunku 3 atrinkt Mirkt

ta pati klauso ir 14+ nes skoniai ypac gerai muzikai nesiskyria

o as uztat turiu daug CD… Nekaltas Nekaltas Nekaltas

Linkin Park,Marilyn Manson,Rob Zombie…

taip pat AC/DC,zz-top,nirvana…daug,daug kitokiu…

…negi taip sunku paprastai atsakyt,nesimaivant…

l. įvairią pradedant noise’u baigiant coehn’o baladėmis ar kokiu ambientu

Rytis Cicinas Gerai - NR 1, Nr2 ir Nr 3 !!!

darbe klausausi radijo dazniausiai. siaip tai kazko isskirti negaleciau. Patinka labai ivairi muzika. Gal labiau Queen, Scorpions, Pugaciova, Liube, scooter. Nesuderinama, bet man patinka.

Tu antikvariate dirbi? Beja jie tokie monotoniski ,na Cohenas gerai klausosi zoles parukius .Man muzika kaip maistas ,viena diena norisi torto ,o kita raugintu agurku .Galiu klausyti Puccini,o galiu Eminema. Beja tau turetu patikti Tracy Chapman,gali is manes prisipompuoti ,as atsiveziau 40 gigu muzikos MP3

nesimaivant? Ni temoje? Apakęs Apakęs gerai atsakau: 1. BG -boris Grebenščikov 2. Vitas 3… Ramstein, Aertzte… ir daug kt.

U2 Depeche Mode M.Mikutavicius…

Robert Miles - klausau, kai būnu įsitempęs. Čaikovskis - kai apima didinga nuotaika. Bachas - tas pats, tik dar stipriau. AC/DC - nai nebenoriu galvoti. Myke Oldfield - dirbant. Louis Armstrong - kelionėje. Vivaldi - tolimoje kelionėje. Erick Clapton - kai užsinoriu popso. Ir dar daug nuo Bacho iki Feuerbacho ir nuo bl.iat iki jo.btvaj.umat

kokia muzikike anas rase ?čia iš anekdoto, prie progos papasakosiu. /Gintas/