30 metų: daug ar mažai?

Nustebęs ??? 30 metų: daug ar mažai?

30 metų: daug, ar mažai? Pasvarstykime… Tūsas Labas

pats tasGerai
Cha chaCha chaCha cha

nei daug nei mazai - pats tas!!!

Arkliui daugCha cha


vabalui per daugCha cha zmogui-x…znajiet-mes jau pamirsom,kada tas buvoLiežuvis

[quote]
trepango rašė:

zmogaus drauges tokio amziaus pasiekia branda.

Viskas priklauso nuo praleisto gyvenimo intensyvumo.
Pvz man atrodo kad daug, nes mano gyvenime buvo tiek staigiu
posukiu, pergyvenimu, tragediju, vyno ir merginu Laimingas ir visokiu kitu samoniu ir nesamoniu, kad kitas to gali nepamatyt ir per 70 metu.
Ir kai tu pasieki visko ko norejai ir apie ka svajojai belieka tik…
GAME RELOAD †‡

Nesusimasciau: perzengiau ir tiek…Beja, ne nuo musu tai priklauso. Ziurint kiek dar liko nugyventi… Nekaltas

[quote]
VisadaValkata rašė:


o ZMOGUS (tai yraVyras) ja praranda-nes atvirkstine data pradeda vaiketiŠypsena


tiek kiek esam nusipelneKietas

etu yra tiek kiek yra, svarbu kaip jautiesi. Buna dienu kai esi nerupestingas, kaivaikas, paseles, kaip paauglys, rimtas,protingas,kaip vidutinio amziaus atstovas, o buna dienos , kad jautiesi toks senas ir pavarges…
p.s Gyvenimas yra mirtina, lytiniu keliu plintanti liga-gyvenkim kaip galima sveikiau.::::::::::::::::::::::::::Kietas

[quote]
trepango rašė:

Tiesioga ateina laikas, kai Vyras vel gali sau leist noret (galet?) dziaugtis gyvenimo teikiamais malonumais. O jo Moteris vis dazniau stengiasi sutramdyti savaji zmogu.

Nuo tada laikas ima suktis greičiau, nuo tada vis dažniau ir dažniau galvoji, kiek tau ir kas tu.

Vyrui 30 metu-pats tas,o moteriai-tas pats zydejimas Mirkt
Manau,30 asocijuojasi su dvasine,moraline branda,su tam tikru aiskumu galbut-santykiuose,profesineje veikloje… Esu sutikus labai idomiu,zaviu ir nepaprastai patraukliu trisdesimtmeciu. . . Šypsena

Kai buvo 17, 30-meciai atrode tokie seni. Kai -30 ,40-meciai taip pat atrode. O dabar kai40+ (aciu dievui)jautiesi Gerai
Tikriusiai, kai bus 80,100-meciai atrodys jau truputi pasene Cha cha

Ir ko gero tame yra tiesos:
-Kol jaunas o broli , sek paselio gruda…
O kaip jautiesi tik nuo taves priklauso, teko matyt ir 20+ kurie jau PiktasKiaulėLiūdnas

Vyras tai aukso amzius- protingi pradeda daryt karjera, dar yra sveikatos AlusTaurėMoteris, visas gyvenimas pries akis…
Moteris - daugumai protingu tai aukso amzius(dar grazi, jau issilavinus, zino savo verte…); kitoms jau saulelydzio pradzia; pazistu ir tokiu, kurios per 30 metu pavargsta nuo gyvenimo…
O man dabar pats idomumas gyvent, jauciuos tarsi pradetu atsivert antrasis kvepavimas- begale minciu, planu, o ir siaip daug permainu gyvenime… Vistik gyvenimas yra grazus!Labas

Ties 30- meciu pradedi jausti toki smegenu prasviesejima,ismeti daug visoki nereikalingu dalyku is galvos, sirdies ir spintu.
Prasideda kazkoks naujas etapas su seno priemaisomis, bet man tai patinkaŠypsena

Pats zydejimas!

jo, butu gerai sitame amziuje uzsikonservuotiNekaltas