2011m:))

aertai, buna, bet stebuklai retas atvejis Šypsena) yra teke nupirkt 7m masina, su 100k ridos ale motoro defektu… visa beda buvo labai paprasta, kurios remontas kainavo 400lt Šypsena buna, bet labai retai buna… Mirkt

Aertas, gal aš jau geriau šiek tiek daugiau bėgusią pasiėmiau…

jo, butent, ar pirkt masina, kuriai suvedimas niekad nepasidarys, vaziuokle visad bildes, avarijos atveju issiardys, traskes braskes visa siai, bet bus su 70k km, ar geriau saugia, tvarkinga, priziureta masina su 200? as uz 200…

Tomai, as irgi, bet yra cia vazinejanciu ir kotletu su 500k+, iki turgaus atbuliniu iki 192 atsisukusiu. Ir tokias kazkas perka ir dziaugiasi apipise perekupus nes kaina numuse

Aertas, nesiginčysiu Ne Bet aš jau gerai už tvarkingą slyvą sumoku 4k Eur, nei perku totalų lavoną už pusę kainos ir paskui gimdau pastoviai su juo kažką, kad tik judėtų nors kažkiek…

Nu as dar laukiu finiso su ta q5, dabar nustume ja i kampa ir nesurenka, nes mano masinas daryti pradejo, kai pabaigs 2 tada vel prie quskes eis, tai vistiek as nufotkinti noriu kas is jos gausis. O kas liecia galima labai normaliu auto paimti uz protyngas kainas. Va pvz sitas outback 2010 metu 3,6r limited rida 122.000km dauztas kaip matosi, visi airbag sveiki, lietuvoje ismuitintas 19000lt, tai pasitvarkai ir uz 25 gazuoji su normalia auto Mirktdropbox.com/s/o5qxk378wk4ehso/DFR25_04.JPG?dl=0

Cia 25 su dujom jau? Cha cha

Nu cia uz 25 as jau uzmeciau su viskuom kas imanoma, grubiai remonta nuvarius i servisa, kur dar ant kainu ir daliu apgauna Juokiasi

vyriausias, cia amerikosas ane?

taip

kodel amerikoj masinos pigesnes nei europoj? nes liko kinijoj zaislu broko - yra is ko salona pagamint, neveike kiniska aparatura - yra is ko elektronika pagamint… geriau jau pirksiu su 400k km, nei amerikosa… kakibe sudo gabalas…

nuble autogidas.lt/mercedes-benz-e-350-w212-sedanas-2010-01267210 00.html

Juokiasi dar vienas Kvankt? o tai auto kurios renkamos europoj tada eksortuojamos i usa, kuom skiriasi? Cia kalbu apie audi, bmw, mb, porsche, volvo visos svedijoje surinktos, tikrai idomu butu suzinoti apie ju prasta kokybe Valio

va sitoj vietoj galiu puikiai viska paaiskint… uosvis mano buvo vokietijoj audi gamykloj… yra dvi linijos gamybos europa ir export… patikek, kiek skiriasi… galvoji, parisisiuntes amerikosa su odiniu salonu gauni oda pvz…? dermantinas ir t.t… kipsai, perfystas buvo Šypsena

duosiu dar viena pavyzdi, 2011 metais vienam zmogui reikejo merso e w212 juodo, 350cdi bet su labai maza rida ir sveiko… autopliuse po ~25 galejai nupirkt toki modeli… mum zmogus sumokejo 32k e uz 65k km ir dekojo ilgai ilgai Šypsena po siai dienai vazineja, dabar 170k km, nemato bedos, nebuvo nei vieno gedimo Šypsena

Cha cha nes usa net nera audi su paprastu salonu, jau baze eina su tuo dermantinu, tai cia kaip europai eina skudurinis arba veliurinis, ten net nesu mates tokio nei vieno, iskarto gauni oda, nori tikra damoki Mirkt amerikosams reikia pilnesniu auto ne tokiu kaip cia perka 1,6tdi su salonu pasiutu is maisu perdirbtu Cha cha

vyriausias… paaiskinsiu paprastai, pazistu kokias 3 kompanijas, kurie is usa varo masinas… kazkodel kai sau iesko masinos praso pas mane is FR parvaryt ir sako " sau is USA? niekada" Šypsena

Gana gydyt save, kad ten tokios pacios masinos, kaip cia… cia saves raminimas… yra toks posakis… kodel zmogus perka nauja Porsche boxter? todel, kad neiperka carerros… Šypsena

matyt dyzeliu sau ieskosi Juokiasi bet nematau ka diskutuoti, kai savo isikandes ir sneki, net nesidomedamas kodel kainos pigesnes usa ir kodel pvz ju istatymai drauzia visai nauja masina nupirkus is salono vezti lauk is usa.

jo, zinau visiem ten px ant mokesciu, ant co ribojimu ir pan… nu bet gal nebesigincijam? Šypsena tu irgi lygiai taip pat sau isikandes… o nusipirkt benza ir idet dujas, tai tas pats, kas medu laizyt per stiklaini…