2011m:))


2011m:))

Va kokia teko matyt ant tralo rida, ne taip seniai, 2011m mb e Šypsena) maciau skelbime sita pati, tik dabar grazesnis biski ir rida 188 Šypsena)

iki kiek atsuksi? Kiek chebra rekordus sukimo pasiekus?

cia nemano Šypsena jei tokiu modeliu ir nuperkam - tai iskart ant perekupo permetam, latviam ,estam ar kokiem lenkam… kartais ir lituanam Šypsena) kitaip sakant ant tiek ziauriai ant savo galvos neapsiimam pardavinet ir apifisinet zmones Šypsena

ex taxas?

tai manau, kad taip… per 3 metus ivaryt 470 tai jis diena-nakti turejo vaziuot Šypsena)

bet baisios ridos, jau usa tokiu metu jei 100tkm isukusi, tai kazkaip atrodo daug, o cia 5 kart tiek isauta Nekaltas

~440 km i diena. man tai vaizdas kad biski tie odometrai puliuoja

vyriausias, zinau… bet esme ta, kad masina sita atrode tikrai neblogai… apart nutrynto vairo, kuri tikriausiai perdaze nepasakysi, kad tiek yra Šypsena aisku, merso ridos realiai neimanoma paslept… dar kai trugaus spidometristai nemoka teisingai atsukt isvis lengva rast, kad vyniota buvo Šypsena

Normali rida taksui, jei oro uosta koki aptarnauja. 500km para

ogi, man vaizdas toks, kad cia buvo oro uosto taksas Šypsena pvz lyone, kur mes bunam nuo oro uosto iki lyono ~35-40km i viena puse… Šypsena

tai va, po to visoki saulius_s rekia, kad galima pigiai nupirkt naujus modelius kaip ta cske facelift ale uz 12500 gali nupirkt… nieko nesakau, gali nupirkt… bet vaizdas vidiniuose kompuose ir EZS bloke gali but toks… Šypsena

kai musu tautieciai suvoks, kad pigiai ir geros paimt neimanoma, tada bus galima vezt labai geras masinas, bet ir uz normalia kaina Šypsena

na as aplamai sakau, suprasciau 1 proc tokiu pasitaiko, bet kiek cia isrisa tu ridu tai ten atrodytu kad vokieciai savam mieste darbu neranda arba visi taksuoja

arba tiesiog visas pigus chlamas su tokiom ridom keliauja cia Cha cha

ogi, labai daug kas ypac FR po normalaus darbo iki 17:00 traukia plafonus is bagazines ir vakare varo pataksuot kelias valandas Šypsena siaip pvz pas mane didzioji dauguma masinu buna su normaliom ridom( cia kaip kam atrodo normali, man normali pagal metus eina, jei masina 2008m - iki 250 normali rida 2005 - iki 350… ir t.t. ) nereik tiketis nupirkt masina su 150k km lietuvoj uz X euru, kai uzsieny jos kaina X + 20-30% Šypsena

Mano pacio masina 2007m, dabar rida 223k km - skaitau, kad nusipirkau masina su labai gera rida Šypsena ir man ji dar vaziuos ilgai ir nuobodziai Šypsena parduosiu kai pasieksiu kokius 300k km, vien del to, kad kuo toliau, tuo sunkiau parsidavines su didesne rida Šypsena

Algirdai, čia kai aš pasiėmiau audinę 2009m 221k km, tai pzdc sakė kokia rida, kai paskaičavau, kad auto jau tuoj bus 6 metai, tai ne tokia ir didelė ta jos rida per metus, bet kai žmonės mato skelbimuose po 150-180 k km, ir metų dar porą dametus, tai jau iškart mano daug bėgusi gaunasi Juokiasi Kai sužino savo auto realias ridas, ašarėlės kauptis pradeda Juokiasi

Tomai - visiskai sutinku Cha cha zodziu, kai supras zmones, kad reik moket uz rida - prasom kreptis, parodysiu kaip susirast masina FR internete nuvaziuosim apziuresim, parvesim Šypsena sudereta kaina + 10% + parvezimo ir kitos islaidos ir masina kokios tik reik jusu Šypsena)

Buna geru ridu, vyriausias kur Q5 stebejo kylancia Gerai mazai begus Gerai