2010 10r


2010 10r

tai jau pirksi kitais metais Cha cha

veidrodeliai ir duda nepatinka, o siaip viskas dizaio atzvilgiu grazu, bent man Mirkt

Tai kad skiriasi 1% (priekinis virsutinis spoileris ir duda (kuri ar taip ar taip keiciama)) tai kam cia dar pirkti? Apakęs Cha cha

Kam kam, del metu Cha cha gi pas tave turi buti viskas naujausia Liežuvis

As ne su metais vazineju, taip kad cia tavo iskreipta vizija Ne Laimingas

Y visai nevažinėja, jis tik spokso tv, py$dina iš eurosporto laidas ir daug daug laiko praleidžia internete Juokiasi

Jop Taip Internetas jega Gerai Gerai

Ne mano vienos tokia vizija Be be be Cha cha

Na gerai, gerai, prisipažinsiu, vakar pramiegojau SB pirmo važiavimo translecije, tai teko tavo iš tavo kolekcijos failą parsisiųst, kad pamatyt savo akim kaip tas dvimetrinis iškamša su panasoniku pirmas atmynė. Bet aš jį jau pažiūrėjau ir man daugiau nebereikia, kaip galėčiau tau jį grąžinti? Nekaltas

20Lt pervesk i mano saskaita.Duomenis duoti?

Rytute> Lietuva - nuomoniu krastas.Nieko stebetino Juokiasi Cha cha

Y, dvacokas nebėda, klausiu kaip tau failą grąžint. Man jo nebereikia, bet jis visai kaip naujas, išmest gaila Liūdnas Tik ką specialiai pažiūrėjau - rodo taip pat gerai kaip ir vakar Gerai

Ikisk ta faila i koki nauja kompakta, kad svarus butu ir nesutepliotas, ir pasidek kur saugiai siltai i kampĄ.Niekad negali zinoti kokia letine liga uzklups tave, tai noresi poto prisiminti dienas kai jauteisi gerai ir paziuresi ta faila dar karta.Bus jega Taip

Ygrikuti> pasaulyje egzistuoja ne tik i ilgosios, bet ir trumposios (kaip pvz mano varde) Cha cha

Tipo anot Ritutės turėtų būt Igrikutis, gh JuokiasiRitute, saugok savo naują šalmą ir neduok jam pasimatuot… de.fishki.net/picsw/102009/05/epic/epic043.jpg Cha cha

OTPABA> ne, tipo, anot manes, turetu buti Ritute, o ne Rytute Cha cha bet siaip gerai skamba ir Igrikutiz Juokiasi neatidaro tavo linko Ne

Blogas tavo, Ritute, interniac. Prašyk gal Igrikutis už dvacoką sąvojo truputį paskolintų Gerai Cha cha

Rytute> pasaulyje egzistuoja visokiu Rituciu ir trumpu ir ilgu Liežuvis

Ritute, šitą atidaro? [biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/101.740699.129…-=(252 259975](http://www.biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/101.740699.129…-=(252259975)