2010 10r

Otrava> dvacoką tai nebent as galeciau jai duoti o ne ji man Klasta Cha cha Juokiasi

Y, dabar eisiu taves tykoti i rimi ir atkersysiu Cha cha arba grizes i aikstele nerasi savo pezo Juokiasi

Y, tai tu maža to, kad garaže pūdai kerzawake tai dar ir su pežu važinėji?.. Pavargęs

tu ka, visai jau? kuom tu mane laikai! Apakęs Pavargęs Pavargęs Juokiasi

Beje as savo kawos nepudau Piktas Piktas Ir kartais duodu jai prirukyti Taip Klasta Gerai

Nemėgstu kerzawakiu Cha cha Kaip ir prancūziškų automobiliūkščių Šypsena

Ups, isdaviau Igrikuti Tūsas Cha cha

Tai aisku kad nemegsti Kawu nes tenka pastoviai ziureti i ju gala Cha cha Juokiasi Cha cha Juokiasi

Ale tas Igrikutis tai toks samojingas, katu katu Drovus Juokiasi

kaq kaq? Nekaltas Pavargęs

nezinau, kaip ir kas ten pas tave Pavargęs

Reikia paklausti otravisimo, jis po sudus vazineja su savo enrura Cha cha Cha cha

Juokiasi Juokiasi o tu esi kada vaziaves su enduro, kad jau taip peiki? Cha cha man atrodo ne Liežuvis

Y, kerzawake man nepatinka nei iš priekio nei iš galo. Kažkokia skulptūra, o ne motociklas. Na, bet kai tik garaže pūdai tai koks skirtumas… Cha cha Enrura rieda gerai, patenkintas.

Rytute> tau ir vel vaizduojasi buti ir nebuti dalykai.Sezonas uzsidare, rytutems stogas nuvaziavo Juokiasi Juokiasi Cha cha

Otravai, tai kad nei karto nemaciau taves su Suzukiu normaliai vazinejancio, tai ka tu cia dabar savo nelaime nori ant kitu permesti? Juokiasi Nieko nebus, bandyk dar karta Cha cha

rytutems nuvaziavo, o ritutems stogas liko Cha cha

Gerai Gerai Labas

Labas

Y, nematei, nes nespėjai pastebėt Juokiasi Jokių nelaimių nepermetinėju, ne kerzawakių mados Liežuvis