17l?

es-ne ,su tavim viskas aisku, jei cia tau ne masina Špyga

grazus jo garsas… bet man jei 20ltr kuro jau geriau su turba Cha cha

JBravo, man tai nera atgiwenu masina, taip sena, bet bukle ideali, wiskas wokieciu buwo priziureta sutwarkyta iki nedideles awarijos Mirkt tad su gedimais dydeliu bedu neturetu buti

gaunant didesnes pajamas gali pirkt brangesnius daiktus, tada dazniausiai supranti pinigu verte, ir pasiskirstai prioritetus Šypsena

S!@Sh na galima y maziau itilpti, bet tai jau safsem bus pencininko rezimas… nu nzn, mieste 19.6l pagal gamintoja, + wienas kitas litras nes jau ne nauja masina…kazka panasaus ir gauname Nekaltas

GFH, kad ir kaip tu auto priziuresi bet metai vistiek duoda savo, ir taskas… siuo metu turiu savo C270d 2005 , ir bmw5 tds 98 darbo, tai aciu dievui kad bmw remontai ne is mano kisenes eina, ta masina tiesiog prigyveno toki amziu kad reikalauja TIEK DAUG investiciju, kad net kraupu darosi Liūdnas

nu bbz kaip jum ten iseina su tais motorais tiek sunaudot kuro. cia kas sake su 4ltr motorais po 17ltr, nu man mieste duju 23 litrai vidurkis, jei vaziuoji kaip zmogus, o jei pramogauji nuo 26. trasoj tai apie 12ltr srebia, jei nedaznai greiti virsyji. o siaip uz 50lt nuvaziuoju mieste 130km, vien mieste, o trasoj 250. jeigu kam domina, masina a8 4.2. Siaip mieste sita masina nera ekonomiska, bet trasoj, nu ka as zinau 12ltr duju, argi cia daug? normalus dyzelis trasoj 6-7ltr suryja, jei is degalines pilant ,tas pats, ar net brangiau gaunasi… beje, parduok tu ta bumeri jei su juo taupai, *velniop* gedint zmones kurie is galo vaziuoja paskui vos besivelkanti v12 varikli? durk tu ta bumeri ir tiek, suprasciau 3golfas, ar bulkela, nu kad taupo zmones suprantu, bet su bumeriu taupyt-nelogiska.

o mano trasoj surija ~5 dyzelio, pilu is tasko, db beje 2.5 moku Šypsena bet px, vaziuojasi…

nu ok, pripazystu 5 litrai tj 120 sestu begiu ant autopiloto Cha cha

Rafinuotas, na man jau newienas sake apie mazesnes a8 sanaudos, galbut ir tiesa. o kas del to taupymo, tai kogero kazka netaip supranti, tiesiog wyksta ekperimentai y kiek galima litru ylisty wazinejant taupei ir pan.

teko syki sukandus dantis vilktis trasoje 100km/h tai kopustu 4.2 automats surijo 12,5 ltr, apie 140km/h vartoja apie 15ltr. Mieste taupiai vaziuoti nesigauna, bet normaliai vaziuojant apie 17-19ltr subega. Benzino atitinkamai 1-2ltr maziau… Tad manau arba koja tavo sunki arba koja sunki Cha cha

JBravo> mano ryja 2cepelinus 100km,po 3lt Be be be

gal kas saleros turit? Cha cha

palygino a8 su e38, kur v8 4.2l ir kur v12 5.4l . . . Nekaltas

besarmaciai… Cha cha

Taupukai Cha chaNa galvojau kazkada apie e32 750, ir iki shiol vis pagalvoju, bet kad ziuriu kad net e38 nepasakyciau, kad daug geriau performina uz tai ka turiu, o dar tas momentas, kai ji staigiai pasibaigia prie 250 Baisus nes net paciam spidometrui jau nera kur suktis toliau Cha cha u su savo 260 ejes ir norejo dar ir dar ir dar Juokiasiyoutube.com/watch?v=VBjNQAM_uxE

zaliuosius ant jusu uzsiundyt reikia Cha cha

s13 > galiu palyginti ir audi su W12 6.0 ana panasiai ryja Be be beka dar palygint? Juokiasi

viska atiduociau uz tokia masina Šypsena

draugelis 740 turi tai i 16l telpa nedraskydamas mieste