17l?

vienintele iseitis LPG Kietas

IGGY` yra autogide alpina, berods apie 17 000eur jei gerai pamenu Mirkt

idomu kiek yranga v12 motorui kainuotu tu lpg Cha cha

20gabalu Cha cha

nu bet ir kopustu dideles talpyklos reiktu… tai nx isvis tokia masina… cystai nebent i baliu koki nuvaziuot… arba kai firmos diriku esi iki darbo palekt… ir atgal… viskas…

God> nusipirktum mieste vazineti miesto masina ir tau ji atsipirktu per puse metu… Kam reikalingi 5.0L mieste? Nors kiek gamta pamyletum Nežinau

es-ne, jo, gaidys ne masina…

Zavi gaidziai? Cha cha

ABT shiuo metu daug newazineju, o su 5l tikrai malonumas waziuoti… kai wel reiks y metus po 70-80 stuku pramynti, pakeisiu

740 kaune valgo 17 litrų… Šypsena o tu nori kad 750 tiek imtų

-Algirdas- as cia tik seip, man tiesiog patinka kai zmones pradeda sneket ***** ne masina ir pan. jei as negaliu sau leist maseracio, tai dar nereiskia kad tai ***** wien del brangiu detaliu ir pan.

wolf666 na matai, kubatura didesne, bet mano dyrewne mazesne nei kauno miestas, ir eismas is esmes siek tiek kitoks… Mirkt

Turi pinigu tai ir vazineja Šypsena napavydekit Be be be

Askorbo_rugstis, tiksliau dar neturiu vaiku ir pan. islaidu, tad kol jaunas, reik ir del sawes pagywent Mirkt Cha cha

svarbiausia kad paciam patinka masina Mirkt

kiekvienas zmogus turi skirtingus prioritetus, vienam val reikia 5.4l ir jis gali “pra3.14st” saibas ant kuro, man gerew maziau ryja bet toliau ir dazniau kur nors vaziuopsiu, ir pra3.14siu savo saibas ant savo pramogu… vienam auto gyvenimo butas, kitam susisiekimo priemone.

Aisq yra tokiu kur ant benzo gali prap… belenkiek ir dar pramogom lieka belenkiek

bet jie vazineja ne su bumeriu, nepamirskim kad taj jau yra sena atgyvenus ir nepatikima masina kurios islaikymas kainuoja nepagristai daug.

ko tu nori is 5.4 motoro? Cha cha ble bet koks grazus Apkabinimas

padidinejus islaidoms, wisad ismoksti padidint pajamas Mirkt niekur nesidesi kitaip Cha cha