ZymaHolodaPzdaPzdaPzda


ZymaHolodaPzdaPzdaPzda

Piktas

Kas čE? Apakęs

cia mano vidine busena

aleskos foto ? Cha cha

A ple, kiek sniegaus pripirdolino. Ufff

kas graudziausia, kad tos trys iskritusios snaiges paralizuoja eisma… visi, kai prisisike… vos pajudantys…

Nes jie nesitikėjo, kad vasarines jau reikE keisti Gerai

Sako, kai labai xyujova- reikia dejuoti, kazkiek mol atleidzia. Cha cha Juokiasikurwa nx ta ziema, kaip as jos nekenciu, siandien i darba valanda laiko vaziavau, isale viskas, masina net treska, lauke ■■■■■■ but. nx i depresona puoliau. Piktas (o dar tik prasideda) ciuju vien del ziemu valinsiu as is cia kazkada.

nakciau, o man ziema afigienas metu laikas… slidu, grazu, nekarsta… super Cha cha

tai kokia cia ziema? -6, max kiek buvo, nakti iki -10? va kai diena -10…-15, nakti iki -20 krenta, tada jau nx kvadratu Šypsena

^ slabakai Cha cha

Qrmi - mandras prie pc tupet ar pan. kai tenka lauke padirbet ar pabut ilgiau, tai nakui. teko pries kelis m magistralej darbus priziuret ir tt, tai ten atvira viskas, vejai, saltukas. is masinos islipi, 10-15min ir fize, dubakas. nors, nera blogo oro, yra tik bloga apranga Mirkt

vien tik del ziemos ir as su mielu noriu lekciau gyventi i siltus krastus Cha cha bet ten kitos problemos… Nežinau

Man tai irgi ziema zjbs. nekarsta… nu, o chuli noret, bunant ruoniu? Cha cha

žiema Gerairakinau šiandien vokišką kokybę ir liko spynelė ant raktelio Juokiasi

Ziema GeraiKurmis Blogai Cha cha

Žiemą viskas daug maž Blogai Gerai Bet važiuot kažkur užmiestyje, kur keliai būna su provežom, dar jeigu pašalę, tai BlogaiĮsitempusiam važiuot neįdomu Ne Cha cha

reiks varyt i karo prekes sia savaite, nusipirkti striuke aliaskine iki keliu ir bucus, kai rybokai ant ledo eina, vaiksiosiu kaip ciukcia ir bbd. Piktas

Gerai užpustė, reiktų užkurt ir palikt kol atšils Cha chaŽiema yra geras laikas nes slidinėjimas eina į trasą Šypsena