Zvilgsnis i jusu kluba is salies

Galvojau, kad tai tik mano vienos tokia nuomonė, pasirodo ir kiti pastebi, kad čia vis dalinatės (tiksliau nepasidalinat) kažkokių postų. Paaiškinkit jūs man, kodėl čia visiems reikia būti moderatoriais? Atsipeikėkit. Pagalvokit, ko čia ateinat? Net virtualiam pasauly kovosim dėl virtualių postų? Peržiūrėjau daug jūsų pradėtų temų. Visos jos sueina į tą patį- banai, Razrucha, reikia kažką keisti. (Net sausio 13-osios tema perėjo į tai). Tada tema pereina į, švelniai kalbant, iškreiptą seksą. Galiu ir aš būt apkaltinta (kaip kad šioj temoj buvo), kad nieko nesiūlau, tik kritikuoju. Bet čia ir siūlyt nesigauna, nes žinai visą scenarijų, kurį ką tik bandžiau išdėstyti. Man tiesiog atrodo, kad jūs išsisėmėt. Viens kitą jau pažinot, o nauji dalyviai tikrai bijos čia reikštis. Net nebijos, ne taip pasakiau. Nematys prasmės. JŪS NEDISKUTUOJAT. Bet čia mano nuomonė, jei ką.

Žvilgsnis į jūsų klubą iš šalies, žvilgsnis į jūsų klubą iš šalies Veee Veee Veee tu mažiau čia žiūrėk, bo vykaliū glazok, a adyn astanėtsa, čtoby vydėla, govno, komū klaniatsa Kanda Kanda Kanda Kanda Kanda Kanda Kanda Kanda

Tu esi is tu “geniju”, kuriu neivertins ir po mirties MirktO su koju sketimu, isminciau, buk atsargus Taip, nes gali uzpult nelaikymas Juokiasi

Gali but ir tavo tiesa Taip Suprantu Taip - ne fasonas matyt, branda dar nepasiekta. Cha cha

Is kur drasos tiek begalines, pas kietuoli? Mirkt

Todėl ir kietas, kad drąsus Kanda Kanda Kanda

penkias temas perskaičiau - visur razborkės BaisuGal tiesiog neteisingai pasireku temas: kurias skaityt, o kurių - tiesiog nematyt Nekaltas

Va va Taip, rytas be suplėšytų marškinėlių - prarasta diena Taip Cha cha

Virtualiai? Juokiasi

Ir realiai Mirkt

Tadu, teisinga linkme nukreipus energiją, Tamista galėtai kalnus nuverst Taip… Tėvynės labui Cha cha

gers klubs, jei taves nevez- nusipirk ez…