Zvilgsnis i jusu kluba is salies

Iskrypeliai Liežuvis Cha cha

nesinervink - neskaudes… nu gal tik pradzioje Cha cha

Patirtim dalinies? Cha cha

Cia - subrendusiu paaugliu klubas. Tokia mano nuomne

Žvelgiant iš šalies labai keistai Apakęs atrodo tai, kad į visokias batalijas ir Kanda Kanda dėl moderavimo ir pačių moderų labai aktyviai įsivelia būtent tie, kurie paprastai kasdienėse temose ir diskusijose nedalyvauja Ne Ne, pvz.: dinges, Paladinas. Ir taip aršiai įsivelia, lyg būt kokios atsakingos asabos ar Klubo lyderiai Blogai Blogai Blogai Veee

Gricacujeva, jie yra klubo nariai, skirtingai nuo tamstos. Ir sudalyvavę čia yra kur kas daugiau. Norėtumei uždrausti jiems pasisakyti? Mirkt

As galiu paaiskinti, nors mano manymu tai zino visi. Reikia buti pilieciu.Visur ir visada.Asaba, anot taves, arba bet kokio lygio virsininkas, pagal mane - labai laikina stuka.O pilietis visada pilietis GeraiP.S. Man tai labai keista kai kritikuoja parase kelias zinutes veikejai.Kvepia klonizmu ir slapiomis bailio, bijancio pasisakyti savo vardu, kelnemis.

tai padaryts buvai? Cha cha ar kaip čia gaunas Juokiasi

Argi tai piliečio pasiaiškinimas, - tai tik atmazkė bendrom frazėm, gerb. dinges Pavargęs. Čia esu seniai.Rozą, būtent valdžios dalijimosi metu, ėmė ir neįleido su senuoju nicku. Sukūriau naują KietasNežiūrėk į žinučių kiekį, gerb. dinges, dabar madinga pažvelgt ir į jų kokybę. Nes kiekybibininkai čia, pats gerai žinai, privaro ne diskutuodami…o būtent tuo, anot tavęs, sysaliojimu.

Buvai kokiu nors razruchausku , krusausku ar kuo? Visi banai panaikinti.Nebuk nuskendusiu rastu. Nezinau kas tau neaisku.Va tavo pozicija tai …na ,bet reikia ir tokiu.Jeigu yra. Pagal tave gautusi ,kad kaip toj dainelej: ’ gerai mums klojos, gerai mums ejos ’ tik staiga atejo dinges su Paladinu ir viskas patapo Blogai.Paaiskink savo pozicija.Kuo musu buvimas trukdo tau, ar tavo rinkiminei kompanijai? Uz ka tave isbanino? Atverk dusia.Gal gausis tokia visu trokstama , aktuali diskusija.Kodel lietuvis lietuviui trukdo, pavyzdziui.Ar kokia kitokia.

Ar tik lyderiai ar atsakingos asabos turi teise reiksti nuomone ??? Jei vis delto pripazinsime, kad gali reiksti visi, tai gal tada verta piktintis ne tuo, kad isiveliame (nes kaip klubo nariai ir senbuviai ta turime teise daryti ir ta garantuoja “Bites pliius” taisykles), o piktintis del to, ka cia mes blogai siulome ar kur nepagristai ka nors kritikuojame, darome pastabas ar kitaip kabinejames ???Butu malonu isgirsti… Taip

Paviešinti prašytume tą senąjį nick’ą, kad galėtume teisingai kreiptis DrovusBeje, turiu pastebėti, kad tamstos nuomonė apie diskusijų kokybę yra labai artima paminėtųjų Paladino ir dingusio nuomonėms. Ar aš klystu?

Mieli, pilieciai Šypsena, prasau nors sitoj temoj elgtis nenaudojant smurto. Šypsena

dovanele Šypsena jei neesi issizergusi ta prasme kad flirta iskeisti i naturalu faka , elgkis Gerai kaip boba Bučkis,kaip Razruha … Gerai

avkoz Taip

Taigi jie mintimis vienas kita tvatina - tuoj visas ismetys ir nurims kuriam laikui Šypsena Po ilgo susilaikymo juk Mirkt

Ash wisus myliu !

is salies paziurejus… Juokiasisu naujais dalyviais cia niex per daug ir nesisneka… bet zinokit… as cia padarysiu savo… Kietas tikiuosi… Kietas Juokiasi

Manau,tam, kad su naujais sneketusi, reik , kad kazkas kazka turetu pasakyt. Naturalu, kad kai neturi ka pasakyt, arba sneki uzpakaliu-nesi bais idomus pasnekovas Cha cha