Žveris ir Žmogus...

Žveris ir Žmogus…

Kartais
Melyniu galima rasti
Ne tik miskuose.

Kartais vynas ir kraujas
Panasus ne tik spalva,
Bet ir tuo, kad liejasi kartu.

Ir kas karta vis maziau keista,
Kad zodziai "zveris" ir "zmogus"
Prasideda ta pacia raide…

labai geros mintys… man kuo tuoliau tuo labiau isitikinu tuom, kokia Jusu nuomone?..

Meilė ir mirtis prasideda ta pačia raide taip pat Mirkt. Ir dar moteris.

Žinai sąsajų galim rasti tarp daugelio gyvybės formų. Taičiau man atrodo, kad mus sieja ne kažkokie instinktai, bet draugystė. Kartais pagalvoju, kad nuostabu, jog tiek skirtingų gyvybės formų sutelpa vienoje planetoje… Ar tu manai, kad ir žvėrims būdingos tokios mintys Nekaltas?

zverims nebudingos, taciau zmones elgiasi kaip zveris ar net baisiau… Nustebęs

Kuo toliau, tuo labiau ir as tuo isitikinu… Rimtai, zmones daugeliu atzvilgiu ir pranoksta zveris,

Kaip sake vienas zmogelis: "tu ka, jautiesi labai toli nuo bezdziones pazenges?" Cha cha

"Kartais
Melyniu galima rasti
Ne tik miskuose. " - gi pats rašei.

Visokių žmonių yra. Tikrai. Yra ir gerų ir labai blogų. Tačiau visgi vilko ir kupranugario elgesį mes tuoj pat galim apibrėžti. O žmonių negalim.
Šiomis dienomis man labai liūdna buvo, tačiau sulaukiau tiek žmonių šilumos… Dukra nupiešė saulytę ir jūrą, vyras ruošė vakarienę, draugė atnešė liūtuką, astrologė parašė paklausti kaip jaučiuosi, mama nupirko man knygą, o giminaitė prikepė specialiai man sausainių, o kur dar šilti bangiečių laiškučiai Apkabinimas.
Visokių yra, bet aš laiminga, kad mane supa nuostabūs žmonės.

Nors… kažkada mačiau reportažą kaip liūtė globojo antilopę Nekaltas.

Šypsena

replikuojant priesh tai esancius komentarus:
Na dar beliko konstatuoti, kad zhmogus - zhveriu valdovas… Arba dar geriau - gamtos…
xe xe… tadu i shi foruma net nezhvilgtelsiu.

nusisnekejai ir net tikriausiai prisnigo, pirma isigilink i minti, o paskui cia tausk niekus apie zveriu valdova…

Zmogus nesielgia kaip zveris. Zmogus turi fantazija.

gal geriau tiktu zmogus nesielgia, kaip gyvulys, nesikroosa atsiprasant kaip suniukas, taciau, juk sakoma, kad pats baisiausias ir zewriausias sutvaerimas ant zemes yra zmogus…

Butent ta fantazija zmogu ir padaro nuostabiausia ir kartu baisiausi padara zemeje.

Zveris ir zmogus
vynas ar kraujas
Jega menui
Isgyvenimas zveriui

o ko labiau norisi…
???

kiekvienam indvidualiai… Mirkt

Zmogus yra zveris, o visi vyrai gyvuliaiJuokiasi

nesupratau prie ko cia zverys. zveris - kazkoks blogio isikunijimas, ar kaip? ir ka jis tokio smerktino padare? Pavargęs

Mūsų pasaulyje yra būsenos: negyvoji, augalinė, gyvūninė ir būsena "žmogus".
Kai žmogaus širdyje "įsikūria" dvasingumo taškas - žmogus pradeda jausti nepaprastą poreikį surasti savo kilmės Šaltinį, jis nustoja būti dvikoju, stačiai vaikščiojančiu, labai išsivysčiusiu gyvūnu ir tampa žmogumi.
Ir tai tik dėl to, kad jame įsikūrė aukštesnio pasaulio taškas. Būtent įvedimas į mūsų pasaulio žmogų jo prado iš dvasinio pasaulio, padaro jį iš mūsų pasaulio būtybės jau dvasinio pasaulio būtybę, rangu aukštesne už visus - Žmogumi.

Ne,ne tai
NeTiesiog kitaip nesugebame įvardinti blogiausių žmogaus savybiųTaipApakęs

juk zmogus kiles is zweries,mes negalim tiesiog neigti ir atsiriboti nuo sawo prigimties,taciau nesakau,kad neturim vystytis ir gryst prie pirmykscio elgesio… bet… viska galima suderinti .MYK Kanda