Žvejys ligonis


Žvejys ligonis

Mane po infarkto pagulde i Valkininku reobilitacijoje. Tai buvo balandzio 24 diena. Tuo metu sapalu pats emimas Nemune. Taigi balandzio 27 diena buvau Nemune prie Merkines.Kai suzinojo zmona zadejo uzmusti.

Cha cha

Cha cha Cha cha Cha cha mane 4ni paleido is reanimacijos po sirdies ritmo atstatymo, o 5ni nakcia isvariau stintu 3 parom Nekaltas

o aš, o man, o mane Cha chasuprantu puikiai Taip Gerai Juokiasi

Kaip mano zmona sako alkoholizmas ir zvejyba yra nepagydoma.

na, priklausomybių rūšių gana daug - nuo azartinių žaidimų iki anonizmo Juokiasimes kažkur per vidurį Šypsena

cE tik sumusimai, visai normali reabilitacija Gerai

brisiau, gal buvo tas veikėjas nuotraukoj kam permetęs, tai ir va rezultatas Šypsena

…arba kokio upetakio pagauto an slieko nepaleido ir pilietiski pilieciai uzmate.

sadyvra | 09-24 15:11 Cha chaCha chaCha cha mane 4ni paleido is reanimacijos po sirdies ritmo atstatymo, o 5ni nakcia isvariau stintu 3 paromNekaltas o tu galvoji ,kad cia kazkas rimto buvo ,dafyga tokiu yra gauna elektrosoka ir papfizdili toliau net reanimaciju nereikia Šypsena

vieno tokio veikėjo uošvis iš grigiškių, užsikodavo, ir įniko į žvejybą. ryte, prieš einant į darbą, eina pažvejot. ir taip kiekvieną dieną.

Gerai Taip Juokiasi Taip Gerai