Zuvu taukai

Zuvu taukai

Atrodo tokios temos dar nebuvo… Tai kaip ten? Ar geriat? Kokie pojuciai? Shlykshtu [turbut shis variantas] Veee o gal skanu Juokiasi? PAti per visa gyvenima esu ishgerus maziau nei buteliuka tu tauku, o piliuliu ish vis nevalgiau. Kai buteliukas su taukais jau pradejo tushteti, man Jie pradejo net patikti. Kelis shauksjtelius ish karto suvalgydavau Drovus

vaikystej teko ragautNekaltas

tai jau tikrai, kadNe

negeriuNe ir net nebandžiauNe kažkaip neviliojaNe jei jau reiktų, tai jau geriau kapsulės nei tas skystis…

vaikai geria ir dar praso

nu geriau vaikystej… raukydamasi… kazkaip Pavargęs… po to mama nauja butelaiti nupirko tai uzsispyriau ir ne saukstelio neisgeriau! sakiau mamai paciai gert kad jau taip sveika, bet ji irgi ne laselio neisgere Juokiasi. taip ir ismetem… ir esu gyva, sveika, gyvenime normaliu gripu nesirgau, jau kokie 5 metai kaip temperatura nebuvo pakilus (net neidomu Nežinau)

o aš žuvų taukus labai mėgstu Niam niam

skanu ir sveijkaNiam niam

Esu kazkada gerus, bet kiek atmenu nelabai skanu buvo…PavargęsBlogai

Nuo to laiko kai sirupo persigėriau truputįNekaltas Negaliu jokių mikstūrų net į burna paimti Nekaltas

fui kaip ju nekenciu

Neteko ragaut,bet turbut ir neteksNeVeee

niekada nesakyk niekada

sako, jie labai sveika, bet pati ju nesu ragavusi ir kazkaip nelabai norisi paragautŠypsena

dabar negeriuNe bet vaikystej gerdavauTaip neskanuVeee bet sveikaLaimingasGerai

Taip pritariu Taip

As geriu kapsulem,tai praryju ir skonio nejauciu ir sveikaŠypsena