Zodziai,kuriuos sunku istarti prisigerus.Parasykit,jei zinot...

Dar hematogenas sunku ištart, o net ir blaiwiam neįmanoma :“Kupeta su priekupečiu pakupetis su užkupečiu”Šypsena

Man padeda "apsispresti" - exploreris

as tai daug zinau zodzius kurios man sumku istart,bet as uzsienete Mirkt bet kaip nebutu keista,orangutangiukas man ne buvo sumku istarti Cha cha

Žodžiai kuriuos sunku pasakyti esant girtam:
Sociologija
Laplandija
Profesionalas

…esant labai girtam:
Gibraltaras
Trabekolotomija
Orangutangiukas
Determinantas

Žodžiai,kuriu neįmanoma pasakyti esant girtam:
ne daugiau nebepilkit

Nezhinau kokiuNekaltas Tik koks sunkesnis , taip ir ishkart sunkuCha cha

Cia tas geriausias, kad sunkiausia istarti daugiau nebepilkJuokiasi

bl bl bl…zinojau bet dabar nepamenu… ot *****…(per alkoholi ir atminti praradau)Cha cha

Pabandykit greitai neskaitant pasakyti …pernabagybe…

sunkiause ishtart ir negerusiam “Kampas su pakampem, kampas be pakampiu” stenkites kuo greiciau Cha cha

man tai lietuviskai sunku buna kalbet,tai kalbu rusiskaiNežinau…nors blaiva budama rusu ne bum bum…Pavargęs

[quote]
bangliusha rašė:
man tai lietuviskai sunku buna kalbet,tai kalbu rusiskaiNežinau…nors blaiva budama rusu ne bum bum…Pavargęs
Gerai Girtas Taip TaipTaipLaimingas

Gal nevisishkai i tema, bet prisiminiau anekdociuka (deja rusishkas dialogas):
Slenka gatve visishkai girtas personazas ir susitinka inteligenta. Inteligentas jam pasibjaurejes ir sako: vy takoj pjanyj i griaznyj, vy mnie asocijirujieties so svinjoj. Latrelis giliai isizeides atrezia: a vy mnie asusi… asosi… asasisu… ak ty suka!!! Laimingas

bent 5 kartus pasakyk “pakopa po pakopos” nesuklydes (bet sakyk kaip priklauso,siek tiek greitai ir is karto), ir is pirmo karto, busi mano didvyris!Cha cha

Plia…reikės išbandyt;]]]]
Cha cha

as ir ta pastebejauJuokiasi

cia ir blaivam ne visi zodziai istariami is pirmo kartJuokiasi

kaip cia taip ymanoma neskaitant pasakyt zodi?

[quote]
Julas rašė:
Pabandykit greitai neskaitant pasakyti …pernabagybe…

tokio zodzio net matyti neteko…ka jau bekalbeti apie jo tarima…o ka jis reiskia nors zinai?

daug kartu pasakyti “pakopa po pakopos” sunku ne tik girtam Laimingas

orangutangas su orangutangiukais, kelis kart greiciau istart tai ir blaiviam sunku istart, na bent jau man Šypsena