Žodis mišrūnams:

kaj myli taj ir kilme nerupi Ne

Vat pažiūrėkit, kokią seną temą iškrapščiau. Visas naujas apie mišrūnus moderatoriai be gailesčio rakina, tai sakau gal tokią seną, kuri tiek laiko niekam neužkliūna, paliks. O gal ji niekam nereikalinga?

Kas ka nori tas ta laiko Mirkt Turejau as ir misrunu, ir visisku dvorniasku (visa vaikyste ir paauglyste rinkau valkataujancius suniukus) ir jie buvo tikrai puikus sunys. Daug labai graziu prisiminimu sildo sirdi. Bet siuo metu laikau vokieciu avigani ir zinau kad man vokieciu aviganiuose patinka praktiskai viskas. Nuostabus charakteris, isvaizda, na gal tik kiek per mazas, bet su tuo galima susitaikyt Laimingas Ir kai neteksiu savo sunes zinau kad ir vel pirksiu vokieciu avigani, del to kad noriu butent tokio charakterio ir tokios isvaizdos, beto noriu i parodas, bet jei tureciau salygas tai koki miela dvorniaskiuka salia vokietes tikrai priglausciau.

Prisijungiu ir as Šypsena Mano nickas pasako, kad pas mane misruniuke Mirkt labradoro misruniuke, pagal charakteri absoliutus labrikas - visi jai draugai GirtasBe galo mylima ir priziurima, gauna geriausia maista, veterinarus, naujausius auklejimo metodus Cha cha ApkabinimasMan super duper kilmingi sunys asocijuojasi snobizmu, ir apskritai kai kurie kilmingus sunis isigyja ir tuo per daug nesididziuoja - bet yra absoliuciu snobu, isivaizduojanciu kad tik kruvos babkiu kainuojantis suo yra vertas demesio ApakęsVisais vienodai reikia rupintis. Ir mane sokiruoja kai kuriu veterinaru mazesniuose miestuose pareiskimai - ai, cia misrunas, duokit jam viska ka patys valgot nuo stalo Baisu arba dar geriau - ai veskit jau i lauka (nors neskiepytas dar) PavargęsSito nesuprantu ir niekada nesuprasiu Ne

Aš irgi turiu mišruną ir padariau tokia išvada, kad mišrunai nereikalauja daug priežiuros, nera lepus sveikatos atžvilgiu. Man net su mišrunu idomiau, pas nieka tokio nera Šypsena

problema atsiranda, kai jo netenki - norisi tokio pat, bet gaut tai nėr kur Juokiasi

As turiu misruna Cha cha, ir labai juo patenkinta Šypsena Grazus, mielas, istikimas… Ir seip man kazkaip visi sunys vienodi, nasvarbu veisliniai jie ar misrunai… ai dar vienas pranasumas misrunu: jie visi yra vieninteliai…retai lygiai toki pati pamatysi, o va veisliniai visi vienodai sukirpti Cha cha

seip va is asmenines patirties apie misrunu sveikata… Savo suni(misruna) turiu jau 9 metus, dar niekad niekuo nesirgo, nieko blogo nebuvo…O va pas mano puske per ta laika gal kokie 3-4 sunys pasikeite(visi buvo veisliniai) ir prisipazystu daug geriau priziureti nei mano suniukas:vitaminai ir skiepai nuo nezinia ko ir t.t. Ir visi kuo nors susirgo, visus teko uzmigdyti… Ir seip kas is mano draugu laiko misrunus, visi sako kad jie daug sveikiesni ir mazai serga Cha cha

Na ka mano ne mišrūnas, bet yra veislinis daug kas stebisi, kad jis be kilmės dokumantų atceit nepakartotinas spanielis gražus kailis ir t.t. Jo tėvo gyvenime nemačius, o mama išvis iš turgaus. Nu ir kas vistiek myliu ir gyvent be jo NEGALIU. Taip Taip

Turiu mišrūną, gyvena kaime. Labai fainas jis ne tik kaip sargas, bet ir kaip draugas, ištikimas, atsidavęs. Su juo niekuomet nebūna nuobodu. Mišrūnai - tikrai geri šunys. Taip

Labas prisijungiu Šypsena mano mergelė sakyčiau bokserė bet tik kad dokumentų neturi Nustebęs labai fainutė, linksma, klauso manęs (ne visada aišku Šypsena), draugiška ir apskritai - man ji geriausias šuniukas Šypsena o kilmingo norėčiau kadanors bet esu labai laiminga kad turiu savo Pumą. už ją dėkui draugams (per gimtadienį staigmeną padarė Apakęs ir ją padovanojo Cha cha )

nesakau, kad misrunai ar beveisliai sunelia blogai. Tik man nepatinka, kad ziuredamas i dvieju menesiu suniuka negali zinoti kas is jo isaugs. Buna, kad atsiranka usai, ar kailis uzauga iki zemes, visai nesaisku koks bus jo charakteris - bent i kuria puse. Pvz: gyvendamas sodyboje su pauksciai nepirksi takso, bet kas gali pasakyti ar dvorniukas neisaugs i arsu paukstsuni? O paaugusio suns irgi nesinori imti… Bet yra tokiu dvorniasku Apkabinimas geriau nei dzeko raselo terjerai… Myliu

Va va, tai, kai tėvai man pirko pirmąjį šuniuką, kol mažas buvo toks gražutis simpatulka, o beaugdamas įgavo takso kūno formas Cha cha kas mamai visai nepatiko, ir takso charakterio. Na, man visai tai patiko… Arba pusbratkis pirko šuniuką ir tikėjosi, kad bus mažiukas, o gavosi toks vidutinio dydžio… Bet čia nėra esminiai dalykai, jei nenori konkrečios veislės atstovų, o nori tik šuniuko…

Nepirkau šuns niekada, visi mano šunys per visą gyvenimą- iš gatvės priglausti. Bet žinau, kaip žmonės turguj perka. Kaimynai pirko karlikinį pudelį- taip man paaiškino, kai pirmą kartą pamačiau. Iš karto matėsi, kad tai bus nelabai mažas šunelis, kad jiems tiesiog pardavė vos vos praregėjusį šuniuką. Kai žmonės nelaiko šunų, tai nelabai nusimano, kur mažytis bus, o kur tiesiog dar neužaugęs. Tai va, tas karlikinis pudelis dabar sulyg mažą aviganį, tik kailis pudelio. Pirko kaip dviejų mėnesių, aš gi jiems iš karto pasakiau, kad jam max 3 savaitės. Kiti mano pažįstami važiavo pirkt pekino- berniuko. Atvežė. Kai pasakiau, kad tai mergaitė- nepatikėjo. Pirko net nežinodami, kaip atskirti mergaitę nuo berniuko.

Mano ir misrunas.As zinojau kokio jis bus ugio ir nujauciau kaip atrodys ,nes zinau teveliu veisles.Mamyte-vokietuke,tevelis-rotveileris. Apkabinimas Myliu Širdis Kiaulėelios jo nuotraukytes mano dienorastyje.

Pas mane irgi du tokie draugeliai gyvena Apkabinimas Taip .

As laikau irgi misruna ir man visai ensvarbu kad jis be doku.mano manymu net kaikurie misrunai savo graziomis akutemsi ir zvilgsniu pralenkia grynaveislius Girtas

Na,o ash auginau mishrune…Buvo nuostabi kalyte,tachiau nutiko nelaime,ji susilauke suniuku ir teko ja ishveshti… LiūdnasTaciau dabar auginu auksaspalvi retriveri ir galiu palyginti,kad mano pirmoji mishrune buvo protingesne uz pati retriveri…Ar bent jau kiek atsimenu…Ir ne dresavimu , o charakteriu… Žvaigždė

Štai kur tobulas meilės mišrūnams pavyzdys Blogai

Na,jeigu nebuchiau jos mylejusi nebuchiau chia rashiusi ir man nerupi suns veisle ir nemanyk ,kad kaj tik ja ishvezhem isigijom kita suni ,man teko ilgaj ikalbineti tevus ,kad leistu augint man shuni…tajp , kad ash neprashiau veislino suns,mano tevaj nesutiko augint neveislino,o be sunu ash negaliu…