Žodis mišrūnams:

Tu ka lupas dazai BaisuVeeeCha cha

Ne, tik pravodkes pasidarau, kad prie klipsų spalvos labiau tiktų!

Majesejevas bleJuokiasi

SAkyciau reiketu atskirti Dvorterjera(tikiuosi bildukas nesupyks,tauta taip vadina) nuo mishruno. Mischrunas tai dvieju veisliu mishinys, nes tevai dazniausiai du, o dvorterjeras ish viso neaishkios kilmes. Sveikatos prasme, dvorterjeras tikrai turi pranashumu priesh veislinius (tai tik mano nuomone), todel, kad jie ishlike naturalios atrankos budu: jei mazylis stiprus , jis ishlieka, jei silpnas - zuna, niekas su jais nesipopina. O daugeliui aviganiu veisliu, tame tarpe ir vok. aviganiui, tik 100 metu, be to pridekime visus imbridingus ir veiseju pastangas ishsaugoti visus mazylius vadoje (ne ish blogosios puses). Del siu priezasciu manau, ypach jaunu veisliu sveikata, tikrai nukencia.

Leopold-vichodi!Apakęs

JuokiasiJuokiasi

Nesupratau jūsųApakęs

"… uu-x… Nenemyli musu… kad tik be meiles kirpdama, uodegytes nenukirptu… Apakęs Nekaltas

… o gal…? o gal… nelaike, tai ir Nenezino, kokie mes galim buti nuostabus draugai… Mirkt niu ne, aisku, mes parodom netinkam…
tikriausiai ji bendrauja tik su sau lygiais diplomuotais kolegomisTaip
Nekaltas… "

… nemaciau ne vieno mysciojancio shuns, gal cia netiek kokios nors rusies beda, o labai individualus dalykas, susijes su jo sveikata, gal kiek psichine sistema… Nekaltas

maniskis, nors ir be dokumentu- nesivercia liezuvis nei kiemsarginiu, nei lenciuginiu vadint- nes net nezino "su kuo lenciugas valgomas" , dar ne kartelio per savo gan ilga gyvenimeli nera kambary pasisiukslines…
jei kam pasakau, kad pasitaiko net para ar daugiau neisvesti i lauka, o grizus nerandam ne laselio, visi tik stebisi… bet taip yra Taip

Turiu ir as nekilminga sunekaTaip. Ir man isvis jokio skirtumo kad jis tiesiog ‘dvornia’ Cha cha Uztai koks mielas Apkabinimas, visada linksmas ir taip jau myli seimininka TaipApkabinimas…mmmmŠypsena

Man mišrūnai labai prie širdies. Mano pirmasis šuo buvo mišrūnas ar dvorterjeras (jokio skirtumo kaip pavadinsi). Na nuostabus šuo. Gal ir dabar laiyčiau tik tokius, jei tik nebūčiau susižavėjusi prancūziukais. O mamka iki šiol tik kalba, kad jei laikyti tik kieminuką. Bet!!! ji norėtų labai labai mažiuko, o turguj imant tokį neaišku kas išaugs Cha cha Na galbūt aš grįšiu pas ją su visais šunimis, tad nustos svaigtiKietas

mano numyletine Airiu seteriuke be dokumentu,bet argi ja galeciau vadint misrune ar dvarniaga?Baisu

… o tu dar karteli paziurek filmuka apie, rodos, dvi ( Nekaltas )- paselusias nenuoramas pelytes ir gerasirdi, atlaidu naivuoli katina… Mirkt

Na tuos filmukus aš prisimenu puikiai. Tai aš tas katinas ar tas peliukas nesupratau?

O dėl dvornių gali štai ką pasakyti. Auginau jaunystėje visokių dvornių ir baltų ir juodų ir rudų ir kudlotų ir nelabai. Bet tarp jų buvo tokių šunų kuriuos aš su didžiuliu ilgesiu, malonumu ir didžiule nostalgija prisimenu dar ir šiandien, prisiminsiu dar turbūt ilgai. Turbūt jie ir liks mano mylimiausi šunys.

…tada dar karteli permesk akimis, kaip vyko diskusija… Šypsena

p.s. o pelytes, kaip ir dvi buvo… Nekaltas Mirkt

Vistiek nesuprantu. Matyt namo jau metas. Baigiau šiandien sunkų vargiantį darbą. 2 km asfalto užtiesiai ir išlyginau. Varau inpi…Taurė (kaip dzūkai sako)

… o tai tu su kompu asfalta tiesi…? Apakęs Nekaltas

p.s. niu gerai, pasakysiu…, kaip as supratau: Nekaltas pelytes patampe katina uz usu, o jis, nors ir ne itin naiviai, kaip Leopoldas, atsikirto…
bet uztai tu uzstojai kiemsargiukus… Gerai Mirkt

"… uu- x… ir man tokie zodziai laaabai prie sirdies… Niam niam " - isamsetu patenkintas kiemsargiukas… Mirkt

is turgaus tikrai, kad neaisku, koks uzaugs… gal reiketu pasiklausinet zmoniu, kad zinotum is ko imi… Nekaltas
mes savo "bachura" paemem is kaimynes, vadoj jis buvo vienintelis toks mazas (kai paemem menesio- buvo tik sulig kumsciu) ir neiprastai melsvos su smeliniu atspalviu spalvos o pati plauko virsunele juoda… Laimingas

m-hmm… Nenedaug cia musu, nekilmingu, renkasi… vi-sai nedaug… Nekaltas

o gal…? - o gal tik nelabai drasiai jauciames… pabrukam uodegytes ir sprunkam… Nustebęs

Mirkt