zodiako zenklai ir horoskopai

As tei liutas, nors kai skaitau internete ar kur uzsienietiskus zurnalus tai esu vezys Šypsena Nes gimiau liepos 23d. skaityt horoskopus tai skaitau, bet tiketi nelabai tikiu…jeigu buna gerai tada dziaugiuosi, o jeigu jie nezada nieko gero tiesiog sakau: "Nesamone tie horoskopai" Šypsena

Nu as tai esu SAULE ir 60% patikiu nes kaip sako kad visi sauliai negali be krlioni , jiems butina laisve , nepriklausomybe ir tt. Bet tikrai nevisada. Tai bet boona dienu kai patikiu horoskopais o jie neissipildo Šypsena

As Svarstykles, atsizhvelgiu i horoskopus, bet nelabai sutampa, labiau pasikliausnu moterishka intuicija ir shestu pojuchiu .Cha cha Šypsena Labas

LiutukeLabas Naudojuos patikrintu Tru Sabakos metodu: jei horoskopas zada gera, tada tikiu, jei bloga, tada sakau, kad netikiuŠypsena

esu tipishka skorpione.Labai pavydi(kartajs taj labaj trukdo),kartajs egoiste(tas irgi nepergeriausiaj),jej jau ko nekenchiu taj ilgaj,megstanti atkershyti ir…o ish geresniu savybiu taj kad dazhniausiaj bunu linksma,draugishka,visada pasiruoshusi padeti.Visada ivykdau savo planus.Jej jau ko noriu taj turiu pasiekti taj bet kokia kaina.Shiajp daug kam atrodo jog esu nepazheidziama,nepaluzhtanti,na tiesiog labai stripri emocishkai,bet ish tikruju viduje esu labaj jautri.O gryniausia tiesa ta kad del meiles galiu labaj daug ka padaryt.
o del horoskopu…dazniausiai jais tikiu,nes labai daznai jie ishsipildo.

heh… as weziuke. Dazniausiai horeoskopuose rasoma, kad veziai yra be galo geros sirdies zmones, ypatingai jautrus ir geri patarejai ir t.t. Bet galiu pasakyti, kad kiekvienas zmogus yra savitas ir, mano nuomone, horoskopo zenklas beveik nieko nelemia. siaip pati kartais persiskaitau horoskopa, bet juo tikiu, jei parasyta kas nors gero. Labas

as saulys ir tikiu horoskopais

Ash jautukas Taip
O del horoskopu,tej tikiu kai jie buna geri Liežuvis

SKORPIONE as! ir man tas labai patinka nes esu drasi riztinga atkakli kerstinga ir taip toliau megstu perskaityt horoskopus bet tikiu tik gerom prognozem wat! Cha cha

Dvyniai Liežuvis seip tais horoskopais is laikrasciu nelabai tikiu bet tuos kur asmeniskai sudaro astrologe, pagal gimimmo valandas ir visokias ten zvaigziu padetis tuo metu,tai tikiuTaip nesenai pasidariau toki uz 300Lt ir viskas iki siol pildosi kas parasytaAš nekaltas

Esu vandene ir kartais tikiu tais horoskopais, o kartais ne Cha cha

ai o as tai kazkaip tais horoskpais netikiu,o siaip ju beveik ir neskaitau,nebent uzplaukia paziuret kas ten apie mane parasyta… Cha cha

Avvinas o seip tai paskaitau!

zuvis …kartais tikiu kartais ne…

vezys…ir viskas tuo pasakyta Mirkt

Jautis

tikiu kad užsispyrus,kerštinga

Evan Danne

Skorpionas
Horoskopais ish dalies tikiu. Jei buna geras tai tikiuosi kad wiskas bus chiki, o jei nieko gero arbe sau nepritaikau, tai nekreipiu demesio. Bet wisai norechiau susidaryti asmenini tik jis kainuoja ~200Lt. Liūdnas

o! as ir gi mergeleLaimingas

o horoskopais tikiu kai raso ka nors gero ,o kai raso ka nors blogesnio tai nelabai Cha cha

netikejau ir kuo toliau tuo maziau is vis apie tai galvoju as isvis netikiu dalykais kuriu neimanoma bent mazdaug irodyti tai sitais reikalais isvis netikiu

Dvyniai Žvaigždė Kazkiek gal ir tikiu horoskopais,dazniausiai tai taip Taip Mirkt