zodiako zenklai ir horoskopai

As Zuvis Aš nekaltas
Netikiu horoskopais… Apakęs Aš nekaltas
Tagu raso ka nori! Aš nekaltas

Mano horoskopo zenkliukas dvyniai…Ir esu tipishka dvynuke…Jei trumpai tai: gan daznai spontaniskai pasielgiu del ko veliau gailiuosi, dvilype asmenybe t.y. tai dziaugiuos tai liudziu…Liudesy sirdgela galiu slepti ilgai sirdyje, bet laikui atejus viska isdeti lauk.Nemoku pykti…Šypsena (kas kartais buna blogai)…Tai ea tokiais dalykiukais is dalies tikiu, o apie horoskopus manau , kad jie itikina zmones kas bus ateityje t.y. zmones taip ir elgiasi ir galvoja kad taip turi buti…Mirkt [hmzz sita jau kazkur sakiau Aš nekaltas]

as tai skorpionas, bet tom nesamonem visiskai netikiuŠypsenaLiežuvis

As tai jais tikiu .Visad pasiziuriu horoskopus ir man ujie issipildo labai daznai Šypsena.Beje mano zodiako zenklas liutas jei kam nors idomu …Aš nekaltas
HOROSKOPAI LABAI GERAS DAIKTAS !Gerai

Aš tai esu ŠauliukeMirkt Ir visai netiesa, kad negaliu gyventi be kelionių (taip visur rašo). Liežuvis Dauguma apibudinimų atitinka.Na maždaug 70%.Horoskopais tikiu, tačiau jie taip dažnai neišsipildo, o norėtųsi…Nustebęs Tikiu, kad kiekvienas turi savo likimą ir jo negali pakeisti kad ir kaip norėtųsi…Liežuvis
Dabar dėl būrėjų… Dauguma jų yra geros psichologės, ir tik maža dalis tikrų…
Kartą nuėjo viena mergina pas būrėją ir jai prisakė jokiu būdu nesėsti į automobilį, kuriame bus vienas šviesiaplaukis ir vienas tamsiaplaukis. Eina ji namo ir… sustoja jos pažįstami: vienas šviesus, o kitas tamsus.Pasiūlo pasivažinėti. mergina paklauso būrėjos ir nesėda… Nežinia kaip būtų pasibaigę… gal ir nieko nebūtų nutikę… O gal…

esu skorpionas.horoskopais netikiu.bet zinau visas skorpionu savybes ir visos man pritinka…
uzsispyres,visko nori iskarto,idealistas,pavydus,greit supyxta greit atleidzia, jautrus ir t.t.t.t.
bent jau visi draugai sako kad ash tipishkas skarpas.kolkas tuo didziuojuosi ir man tas netrukdo…

na ash esu mergele…ir zhiuriu chia musu (mergeliu) daug tokiu Cha cha Cha cha o horoskopais tikiu tik tada kai jie pranashauja gera diena…Cha cha nors siaip visada ir visur juos skaitau Šypsena

As Veziuke. Labai tikiu tokiais dalykais.

Dvyniai, nifiga netikiu, paistalai kazkokie…

zuvys, horoskopais tikiu tik tada, kai jei zada ka nors gero

As VaNdenIs
o horoskopai man kazkaip nelabai prie sirdies

As saulys, o horoskopais tikiu (nevisada), ir siaip domiuosi tokiais dalykais… Šypsena

ash dvyniaiMoterysMoterys
bet horoskopais kazko nelabai tikiuNe seniau taij visada skaitydavau labai tikedavauTaip nors ir dabar dar paskaitauMirkt

ash ir Vezhiuke Liežuvis Cha cha
Vezhiai valdo TaipTaipTaip

as skorpione Cha cha O horoskopais tikiu, tada kai jie ka nors gero zada… Šypsena

niu esu Liute Kietas ir tikiu as tai horoskopais Taip nes jie man wisa laik sako tiesa Baisu kur cia jau netikesi Aš nekaltas tokiais atvejais Cha cha

Esu jautis,na skaitau visada,o del tikeimo tai jei man palanku tai ir tikiu nors perskaicius ka nors bloga truputi susierzinu,bet neilgam!Cha cha

as tai zuvis. horoskopais anksciau tikejau, bet dabar net neskaitau, nes jie arba sugadina nuotaika, arba pakelia ir kai neissipildo tai irgi sugadina

As esu zuvinas
Tikiu savo horoskopo zenklo ypatibem
Bet horoskopais, kurie yra sudarinejami, deja ne Šypsena

Iskelta panelyte_gelyte