Zmones,ka man rinktis?

Pezalai,nuostabusis mano vadybininke-gelbek,jau tokiu dalyku tai tu man uz jokius $$$$neleisi,ar ne???Nu gi as tikrai auksto lygio pivo sokeja,o ne kokia tai…Gerai?Pazadek
Flirtas

geriausia "dulkintis"

nu siaip tai aukstos klases pilvo sokejosGėlė striptizo nesoka taip kad… nu bet klausima paliksiu atvira priklausys nuo $$$ Cha chaLabas

ZIuresim,ziuresim…kaip vadybininkas Pezalas leis…
Flirtas

Stiptiza man pasoksi uz $$$KietasMyliu

Pezalai,matei Uula irgi sake pasirodymu gales paorganizuoti-tai tau konkurencijaŠypsenajuk tu sakei tuo uzsiimsiJuokiasibet tai nieko-viena karta tu,kita jinaiCha cha

pas mane tai pilvo nera… uztat as mastau plauciaisCha cha

…okai, susitarem, niu galesiu paorganizuot pasirodymus, jei reiks Nekaltas

…bet turesi pasiozadeti i mano pasirodymus vaikscioti,kai as jau tapsiu profesionalia pilvo sokejaŠypsenatau nuolaida garantuota

Cha cha

…aisku, kad pilvo soki, juk taip idomu…nors renesanso sokiai irgi paslaptingai skamba, egzotiskai, na o zonglieravimas … - nebent i cirka eitum dirbt ar i maximanija ruostumeisi Cha cha

…gerai,priimsimŠypsenaparodysi,ka ismokai sokius lankydama,o mes jau nuspresim ka veiksi musu ansamblyjeŠypsenabet pinigu kruvos garantuotos
Cha cha

O manęs renesanso šokiai visai nedomintų. Aš irgi rekomenduoju pilvo šokį, tada ir aš prisijungčiau - juk daug metų šokius lankau Laimingas

Matai Pezalai,mes pilvais su tavim mastom…Šypsena

o man jau labai idomu pasidare kaip cia tas mastymas kitaip pasireiskia…Nekaltas

Atika,pakolkas tu vieninteleŠypsenatai i musu ansamblyje nezinau ar pritaptum-tarp pilvo sokeju ir zonglieriu

Cha cha…tiesa pasakius labai susidomejau…nes kai atsiranda kazkas mastantis kitaip iskart suklustiMirkt

as asmeniskai rinkciaus renesanso sokius

Wyccka,tai nori i musu "ansambli"?Šypsenagerai turesiu omeny,bet dar pati nepradejau sokti-kursai neprasidejoŠypsena

Šypsena

Matau matau,kad jau pilvo sokis nugalejo,ai nu ir dar zogliravimasŠypsenao Renesanso sokiai tai kazkaip nei vieno nesudomino…kur jusu kultura visu,rimtumas…NežinauJuokiasiO siaip jei rimtai tai as uzsirasiau jau ant durniaus,bet dar tik i ta pilvo sokiŠypsenalaukiu kol atsius meila,kad dar vietu yra…jei busiu ir ta praziopsojus tai nusisausiuŠypsena
O gal dar yra norinciu prie musus su Pezalu dueto zavaus prisideti-Zongliruojanti pilvo sokeja ir cimbolais pritariantis Pezalas jau yra,o galetume ir trio ir kvarteta visa suburti…Cha cha

ne pilvo sokis su cimbolais, o pivo sokeja zongliere pritariant nuostabiai cimbolu muzikaiCha cha