Zmones,ka man rinktis?

Zmones,ka man rinktis?

kad man ir del pilvo sokio dar atsakymo vis neduoda,ar galesiu lankyti,tai apie Renesanso sokius jau ir galvoti nesinoriŠypsenaNors jei soktum kartu…
Flirtas

o atsiprasau, kad niftema, bet padekit del kompo:
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/169636.461-=(557791806

rinkis mano zveriuko glamones ha hahahTaipNeJuokiasi

renesanso sokiaiNekaltasKietas

rinkis meile ir tiesa…Laimingas

Bet pilvo sokis bent jau pravartu butuŠypsena
Galetum ta pasitelkus berniukus vyliot,arba jei jau koki turi issirinkus tai pamalonint galesi tokia atrakcija
Cha chaCha chaCha cha

gal Inetulka kartais pati soki

Juokiasinu nee…geriau nesok.man konkurentu nereikiaCha cha

Pašoksi kaip ir kitiJuokiasi

tai ziurek tu manMirkt… kad nenueitu toks geras planas suniui ant uodegosCha cha

Pezalai,as tvirta motera-provokacijas dar vis atlaikauCha cha

GeraiCha chaLabas

o pilvo sokiai kaip?

Liūdnasnepavyktu tavo demesio jais patraukti?LiūdnasJuokiasiJuokiasi

Hmmm,madinga buti tai as noriuŠypsenatai o sunn,tu nemanai,kad as lasinuku galeciau prisiauginti???visai legva,ryciau sokoladus ,ledus,kepsnius visokius-man tai labai patiktuMirkt…o be to Pezalas,vadybininkas mano,nelabai noretu,kad as savo karjeros atsisakyciauMirkt

Sakai renesanso sokiai?Idomu…

nepasiduok provokacijomCha cha

Juokiasi kazkaip kai ta pilvo soki soki tai madingiau daug kai ant pilvuko lasiniu yra(tik tokias pilvo sokio sokejas ir maciau-profesionalias)tai gal rinkis kt sporto sakaŠypsena

…bet kazkaip itartinai man tas juokas atrodo

Juokiasimatyt nerimtai man tuos Renesanso sokiu siulai…arba bandai mane i dorod kelia atvesti…Cha cha

Renesanso sokius Taip Juokiasi

cia negali but net tokio klausimo… aisu kad jokiu fici mici uz pinigus nebusVeee, pazadu… o badanddarkBaisu tegu eina ir dulkinasi vienasKanda