Zmones brangieji kas nors dar zaidziate RPG stiliaus zaidimus?

Zmones brangieji kas nors dar zaidziate RPG stiliaus zaidimus?

Tai va norejau tesiog pasidometi is butu galima gauti Might&Magic IX?
Ar isvis kasnors zaidziate tokius zaidimus?

Na M&M9 RPG fanai tikrai nelosiaŠypsena. O siaip tai reik sulaukt rimtu atostogu, kad galeciau rimciau RPG palost. Cia toks zanras, jog negali lost po truputi, turi juo uzsiimt rimtai. Zodziu kolkas RPG nelosiuŠypsena

Losiu Juokiasi
pamazu va dakalineju morrowind

Priklauso nuo tavo gyvenamos vietos. Shiaip ash turiu. Bet jei esi loshes ka nors (ar visus) ish M&M 6-8, tai ish karto perspeju - nusivilsi. Didele chaltura. Jau geriau Morrowind loshti Drovus.

[quote]Ar isvis kasnors zaidziate tokius zaidimus?
[/quote]

"Tokius"? Tai chia kokius? M&M ar RPG apskritai?
M&M nedaug loshusiu(-anchiu), o vat RPG fanu - navalom Šypsena

[quote]natrix rašė:
Na M&M9 RPG fanai tikrai nelosia Šypsena
[/quote]

Na jau. Pati tema ta paneigia Nekaltas Ar pagal tave, kas loshia M&M9, jau nebe RPG fanas? Nustebęs

[quote]Na jau. Pati tema ta paneigia Nekaltas Ar pagal tave, kas loshia M&M9, jau nebe RPG fanas? Nustebęs

[/quote]

tikri RPG fanai nelosia, o M&M fanai galbut. Beje, sios temos autorius matosi, kad nebandes M&M9Mirkt Aishku Super Hardcore RPG playeris turbut pereina visus geimus, ant kuriu dezutes puikuojasi uzrasas RPGCha cha

Ai tai sakai chaltura, blemba tai as norejau ta zaidimuka palosti. Esu as visus tuos 6-8 suzaides iki galo,na bet manau kaip man sio zaidimo fanaui reiktu pabandyti ir 9.

kazkaip neuzsikabinau as uz M&M nors siaip dauguma rpg patinka… ir kiek girdejau tai gerai kad neuzsikabinau nes visai jie ten nusivaziavo. losk morrowind.

M&M 9 nevykes pratesimas kazkoks netoks siuzetas pasenes ir pan.NeNeNe VAt morrowind losk jau geriau nes jis ureal rpg ypac man patinka vandens animacija!!!Niam niamNiam niamNiam niam

is kur wiskas atsisiut?