Zmogus?

tu ka - cia zudytis sugalwojai Apakęs Pavargęs

kuo greiciau skaityk Ivanauskaites PLACEBA. atsoks noras svaicioti, jei nesi tuscias zmogus Taip

gali Taip yra daugelis priezhaschiu… begale ju. gal jis tik atrodo laimingas, ir patenkintas gyvenimu. Gal ish shalies atrodo- jis viska turi, ko gi jam reikia, o gal jo viduje- tushtuma?

kartais neturi artimu zmoniu, gimsti ir mirsti vienas.

aš manau viskas yra kiek kitaip. kai žmogus turi viską, jam staiga prireikia dar kažko. tai galėjo būti noras pamatyti kas bus po to. taip pat jei žmogus įpratęs gauti viską tai viskas visisškai paprasta: savižudybė tėra pataikavimas sau. tai galėjo būti naujos užgaidos įgyvendinimas. o galbūt noras įrodyti sau ir kitiems, kad net būdamas labai laimingas šitam pasaulyje neturėsi visko, ko reikia. galbūt šis pasaulis nėra tas, kuris patenkintų visus žmogiškus poreikius. o gal atvirkščiai - visus juos paniekinti ir parodyti pasauliui kad jam jie nieko verti

Atsakymas vienareiksmis: NEGALEJO nusizudyt, jei viskas buvo tvarkoje. Is temos autoriaus komentaru supratau, kad jis (autorius) jauciasi ta zmogu visiskai pazinojes. Naivu taip mastyti, nes nesame visiskai atviri patys sau, ka jau kalbeti apie kitus zmones. Nemanyk, kad zmogus neturejo dideliu vidiniu problemu vien del to, jog tau ju neparode. Jei jis buvo intravertas - jam zymiai sunkiau pakelti gyvenimo sunkumus, nes jis nelinkes nashtos pasidalinti su kitais. Mano versija: visa tai kaupesi ilgai ir po truputi, kol paskutinis lasas perpilde taure, ir sia silpnumo akimirka vienintelis loginis problemu proverzio sprendimo budas pasirode isejimas is gyvenimo. Sutinku su zmonemis, kurie sako, jog savizudybe - lengviausia iseitis, zmogaus silpnumo israiska. Anyway, uzuojauta to zmogaus artimiesiems, ypac tevams. Rest in peace.

nemanau Nekaltas

Abejoju ar esant viskam ciki galima nusizudyti,visvien kazkas yra negerai jei tam ryztusi

butent Taip

niekas niekada nezino, kas vyxta zmogaus isoreje. sveikata, draugai ir sypsena, tai tik isore, niekas nezino kas kamuoja zmogu, taigi manau, kad visko gali buti, nors apskritay, savizudybe man atrodo lengviausios iseities ieskojimas ir bijojimas pazvelgt tikrovei y akis Nekaltas