Žirgynai kas kur...

O ką ten tam žirgyne padėt reikia? Arklius valyt ir mėšlą mėžt? Marvoj tai ir mokėt turi ir arklius kuopt… Nekaltas Bet super būtų, jei mokėt nereikėtų… Tik gaila, kad ne Kaune. Kurtuvėnai kažkaip toli toli… Nekaltas LaimingasUžsimanė panelytė Cha cha Pas mus Vilniuj net pasvajoti negalėtum apie tokius sandorius … Kietas

O ką ten tam žirgyne padėt reikia? Arklius valyt ir mėšlą mėžt? Marvoj tai ir mokėt turi ir arklius kuopt… Nekaltas Bet super būtų, jei mokėt nereikėtų… Tik gaila, kad ne Kaune. Kurtuvėnai kažkaip toli toli… Nekaltas LaimingasUžsimanė panelytė Cha cha Pas mus Vilniuj net pasvajoti negalėtum apie tokius sandorius … KietasGerai būtų, bet žiūrėk, tuose Kurtuvėnuose tokie sandoriai visai įmanomi Nekaltas .

[Gerai būtų, bet žiūrėk, tuose Kurtuvėnuose tokie sandoriai visai įmanomi Nekaltas . Eiktu, tai kur sakei tie tavo Kurtuvėnai randasi ???

nu mėšlo mėžt nereikia… bet reikia turistams žirgus nuvalyt, pabalnot, pavedžiot kad nenukristų Šypsena, nubalnot žirgus po to … varžybose padėt… nu šiaip žirgyne visokios pagalbos reikia… o Kurtuvėnai netoli Šiaulių… jums aišku tolokai…

Ble kaip faina Apakęs KAd būtų taip pas mus Vilniuj…

Sakau, o Marvoj ir mokėt pinigus turi, ir mėšlą mėžt, kanopas valyt Baisu . Pavydžiu aš tiems kurtuvėniškiams… Nekaltas

varykit vasara i stovykla tai tik pasibalnot ir nusivalyt žirgą tereiks… Mirkt Ir gausit rimtas pamokas… Paprastai kurie atvažiuoja nemokėdami 4 diena jau šoka per nedideles kliūteles… organizuojamos varžybėlės…

A jeigu aš žirgyne padėčiau gal kokią dar nuolaidą padarytų Flirtas ? Pakuopt arkliukus galėčiau Nekaltas .

nu čia jau reikia tartis… šiaip ten dirba tik rimtai sportuojantys… nu nezinau… cia jau susitarimo reikalas…

Na siaip Marvos zirgyne uz valanda sumokejau 30lt… na siaip kaip pirma karta pajodinet,tai tiek to, negaila buvo bapkiu,bet jei taip kas karta…aisku pabandziau ir norisi vel pajodinet,bet jei eisiu kada,tai tarsiuos su pazystama tokia,gal ji ka paderins Šypsena

Dekui uz naudinga info!

O kas sako kad taip nėra? Jei nors kiek pajoji, į VŽ kartais gali įsipaišyti visai nemokamai. Ir net mėšlo mėžti nereikės.

pabrezkime KARTAIS Mirkt nelabai dabar ten naujokai laukiami… Nustebęs

Sveiki, ieskojau temos,kur butu parasyta apie zirgynus,kokie yra Kauno apylinkese,bet nieko doro neradau Nekaltas niekad nesu jodinejes ir labai noriu pabandyt,tik va nezinau nei kur nei kaip nei uz kiek? Gal kas zinot zirgynus netoli Kauno,kur jie randasi ir kaip ten kas?is anksto dekui Šypsena Alus

Blogai ieškojai. Neseniai skaičiau panašią temą. Aš žinau geriausiai Marvą. Juokiasi Dar yra nemažai aplink Kauną. Pasiieškok Mirkt

Marva esu girdejes,o kur yra zirgynas vaisvydavoj kazkur??

gyvunai.lt/lt/index.php?option=com_simpleboard&Itemid=3 6&func=view&id=2804&catid=11&limit=6&limitstart=0 paskaityk…

Negi marva vienintelis zirgynas prie Kauno,kur galima pajodinet???

Dekui,bet nieko neuzsimenama apie kitus zirgynus,tik vel apie arklius,kaip juos seria ir pan. Mane domina,adresai,kur rast kitus zirgynus,zinau kad kazkur vaisvydavoj yra(kur tixliai nzn),paskui kazkox prie ramuciu,bet ar jis bankrutaves ar kaip?gal kas zinot daugiau??please help Nežinau

Taj negi niekas nezino?