Žirgynai kas kur...

Būtent Taip

kurtuva.lt/jpc.html siūlau pabandyti Gerai

Labai įdomu, bet pakankamai brangu… O kokiam čia Lietuvos regione, nes Kurtuvėnų nelabai esu girdėjus DrovusO tu bandei? Ar patiko? Laimingas

Tai bandžiau… Čia yra 20 km nuo Šiaulių i Kelmes puse… Gerai paruošti žirgai ir geras treneris Martinavičius… Jei susirandi nakvyne, gali mokytis pigiau 15 Lt pamoka… tik tie žygiai tikrai faini… apylinkės gražios… Vasara yra stovykla…be to kiekviena rudenį vyksta ištvermės jojimo čempionatas… gali atvažiuot ir dalyvaut…

Jėga. Norėčiau vasarą tokioj stovykloj pabūt Gerai Laimingas

kurtuva.lt/ yra visa stovyklos programa

Tikrai sudomino mane Taip . Pažiūrėsim, kaip ten bus, gal ir aš nuvyksiu į tą stovyklą Nekaltas Laimingas .

Dar yra privatus zirgynas ilgakiemi, cia netoli kauno, bet itariu kad bus per brangu-viena treniruote 15Lt.

[c Niekad negalvojau kad tiek yra pasinešusių… Apakęs Varykit į Vilnių, Kairėnuose yra neblogas, ypač megėjams, ten nepaprastai daug erdvės, gražus parkas… Jot jėga…

Joo Pavargęs visi dabar iš Kauno į Vilnių !!! Juokiasi

Visai nebrangu, Klaipėdoj individuali treniruotė - 50lt Baisu va čia tai brangu Žliumbia

Oho ApakęsNors matyt yra zmoniu, kurie gali sau tai leisti Laimingas

Ohoho! Baisu Kaune septynis kartus pigiau Apakęs .

Tai kiek tas pigiau ???

nieko nepadarysi jojimas yra brangus sportas… vien žirgo išlaikymas mėn apie 300 Lt kainuoja…šiaip jei tik užlipti ant arklio ir pavaiksčiot žingine tai galima rasti ir pigiau… bet jei nori mokytis ir gauti kokybiška pamoką kainos panašiai visur vienodos…

60Lt/mėn, bet kokie trys žmonės joja dviem žirgas (čia aš taip mačiau), o kitur mačiau individualią pamoką 15LT (čia irgi Kaune) .

Jeigu cia apie Marvele, tai buna ir blogiau, ne tik kad trys zmones dviem zirgais… Mirkt

Tikiu… Nekaltas

Nu va…o kur šnekėjau apie Kurtuvėnus tai jojimo mokykloje kiekvienas joja atskirą žirgą ir moka už pamoka 15Lt… na jei daugiau pamokų tai tada ten kaina šiek tiek mažėja… o kas siekia sportinių rezultatų tada nemokamai, bet turi padėt žirgyne… Vasaros stovyklos metu irgi kiekvienas joja atskiru žirgu i diena po val kažkur… o paskutine diena žygis po apylinkes būna… Šypsena

O ką ten tam žirgyne padėt reikia? Arklius valyt ir mėšlą mėžt? Marvoj tai ir mokėt turi ir arklius kuopt… Nekaltas Bet super būtų, jei mokėt nereikėtų… Tik gaila, kad ne Kaune. Kurtuvėnai kažkaip toli toli… Nekaltas Laimingas