Žiobriai

Kaip kokia diena Algiuk, bet taip jūrinių dar nėra, šilumos trūksta, šiaip diena labai užpypina tie plakiai ir kuojikės čiulpia viską dzykus krevetės kaip uodai kraują Juokiasi, Cha cha, vieną vakarą gerą šlakį ant krevetės buvau pasikabinęs , gavo prožektorių šviesos prie kranto tai visą sistemą nusinešė, uch adrenalino buvo UžsispyręsŠypsena

Tai nekimba jie dar ten… mes po piet dviese aplankem Minijos viena sleni tai per pora valandu ta pati sugaudem kol saslykiuka issilepemLaimingas

Šiandien Bartoj nuo 7 ryto iki 14 val per 4 žvejus 10 žiobrių, 1,5 uncijos laiko, masalas krevetė, foto facebooke.

tai vadinas Minijoj pakolkas geriau, vakar bent ir latvisko dydzio nemazai pasigavo na o kiekiai tokie kad galejai pasirinkt kokius imt o kokius paleistKietas

Lielupej 2 ekipazai ketvirtadieni 5:7:9 dydziai neispudingi itara kad vietiniai. VakarŠpygaJURINIU dar nera, reik lauktLiūdnasLiūdnasLiūdnas

Bartaoj tai isvis dingo ziobriai. Eseriu tai pasigauna graziu.

pensininkam nuo 65 metu

O latvijoj paprasto ju bilieto uztenka ziobriams ?

Kiek zinau ten jo nera visaiMirktPasigauni 5 stukas ir laisvasNekaltasNekaltas

Sveiki, gal kas zinot kada prasideda ziobriu draudimas latvijoj ?

taigi kad niekur nebekimba , gal nuo šiandien atšilimo pradės vel , aš tai LV teritorijoj pagrinde.

Ricka28 sikna suraukes tyli ,lupa ziobriukus ir konservus autoklave plepina Klasta

kalbėjau su tik ką grįžusiu, tai nepyragai…atsibodo tuščiai mojuot Ignoruoju, tai su donke dar kelis pagavo…

Nemuneli rickos28 klausk man is Kauno toli varyt kaiŠpyga,gal kas Bubiuose buvot

Sveiki, gal kas buvot Nemunėlyje, gal yra koks judesys, nes buvom praėjusi sekmadieni tai nieko.

Reikia tik parašyt kad vanduo pakankamai aukštas. Kažkaip nepamenu kad kad tokiu laiku taip būtu.
(Jonavos gatvėje)

Labas

šindien 18.30-21.00 Kaune (Jonavos gatvėje):

  • 7 kibimai;
  • 5 įkabinti
  • 4 ištraukti (3 standartiniai, 1 "latviškas" 0.62)
  • 1 “latviškas” neištrauktasMirkt

latviški dyyydeli papuola Mirkt

pas mus JUROJ Tauragej pagaunam viena kita juju graziu tokiu ,o ziobriai dauguma ****ukai

dubysoj jau po viena kita pagauna