žieminė apranga

žieminė apranga

Noriu pasiteirauti, po kiek kaštuoja tie populiarieji Gilfin kostiumai, kur kas antras žvejas apsivilkęs. Ir šiaip, bendradarbis nenorėtų daug investuoti į žieminę aprangą, bet apsirengti tai reikia kažkuo. Turite kokių minčių?

Lengviausia į parduotuvę nuvažiuoti, bet paklausti juk dar lengviau Cha cha

siulau pirkti batus kaip mano(matei) firma salmo(ankschiau tie patys batai vadinos hodman), kainuos apie 150lt
kostiuma siulau gamakatsu(arba spro,-tas pats) chia kaip kam patinka vienos arba dvieju daliu. kainuoti turetu apie 450lt…

ROKS irg zjbs, o aplamai, tai aš savo šitą temą numoderuosiu nx, dėl beprasmiškumo

Palik. Gal atsiras kas zhino ir nori patarti. Nebus ydomu tau- bus ydomu kazhkam kitam. Ir apskritai nepuldinekit moderuoti temu- reikia nereikia. Ne mes vieni chia skaitom-rashom… Manau ir shiaip zhmones uzhsuka, gal ka suzhinos, gal ka patys parashys…

nemoderuok, gal kas idomaus gausis

mane tai aplamai kostiumai nervina, nes čeža kai judi, o teigti kad kas antras zvejys apsivilkes, tai jau tikra neteisybe

Pavasari man siule kariuomenes buslata ziemini nebrangiai, vo kur geras dalykas

2 Tacis as tai trinu temas tik atvirai izeidziancias, ir be rysio, kur autorius pats nezinojo ka norejo pasakyti

Nu tai manau taip ir reikia trinti- vaikudarzhely visoky. O shiaip, tai gi grazhiau, kai prisirenka daug visokiu temu- ir informatyvu ir priesh kitus forumus solidzhiau atrodom…

buvo prie spaudos rūmų papigiaiska vakariečių armijos drabužių parduotuvė, bet dabar jos lyg ir nebėr… Ar dar kur prekiauja armejskais drabužiais (išskyrus "Armijai ir civiliams", nes ten buvo brangoka)

Sodu gatvej. Prieshais sekshopa.

pasidaryk pats, kazhkokiu darbiniu drabuzhiu skyriu 2a maciau, manau ten koki tulupa turetum rast…

aš ne apie tulūpą, o apie kariškas prekes kalbėjau Liežuvis

tipo AKM, ar stingerius, ar dar ka?
tada manau teks tau i chigonu tabora varyt…

mano ziemine apranga -
kelnes - kombinezonas, vatines, kainavo per pazistamus 50Lt Gerai

striuke, siuta, sinteponine, virsus is armeiskos medziagos, kainavo 0Lt Liežuvis

pries metus draugas aplakste visas parduotuves Vilniuje ir tyrinejo, koki kombinza gali ~300Lt nusipirkti, kiek apziurejo, viskas *****, tai liko prie senu savo skuduru

beje, ash kazhkur dar turiu nenaudojamas vatines kelnes, tai va dabar ir galvoju ar turistuxui pasiulyt ar pasilaikyt dar juodai dienai…
beje man jos nepatinka nes dregnu oru vandens prigeria, tada mase gerokai padideja ir smukt pradeda, nu ir shiaip shaltam ore kaip prisidirbus nemalonu vaikshchiot…
geriau jau tegu chezha tas mano kostiumas…

pagal skelbima skambinau pardavinejo apranga-neperslampama.neperpuciama,neceza,plona uzsivelki ant drabuziu-300lt.amerikoniska.

kas per skelbimas? Vienos ar dviejų dalių? Kaip su šiltumu, kai ji plona?

Vienas mūsų kolega, kažkodėl private, priminė, kad su vientisu kombinezonu shikti nelabai patogu Cha cha Jis 100 X teisus Taip Nebent durelės subinėje yra

Apranga iš dviejų dalių universalesnė - truputį šiltesniu laiku galima naudoti vien tik striukę.
Aš žiemą naudoju tą patį kombinezoną, su kuriuo buvau varžybose (Salatis atrodo buvo su tokiu pačiu). Jis pagal šiltumą nėra žieminis - tai kuo puikiausiai tinka naudoti rudenį ir pavasarį. O žiemą paprasčiausiai papildomai apsivelku rūbų po juo. Jis neperpučiamas, neperšlampamas, turi pakankamai kišenių, lengvas, labai gera apykaklė ir kapišonas (čia būna silpna vieta daugelio kitų kombinezonų), mažai čeža (tai visai netrukdo). Ir mokėjau už jį tik 180 litų prieš porą metų (pirkau pavasariop “Salačio” parduotuvėj prie hansabanko).
Kai važiuoji žvejoti vienai dienai, tai paprastai šikti šaltyje būna neaktualu, o va “mažą reikaliuką” gali padaryti su visais patogumais. Šypsena

ir uzsivilkti ir nusivilkti nepatogu
o blogiausiai ziema sikti, kai neturi popieriaus
bandziau karta su sniegu prie -10, gavosi vietine narkoze

Jokių sunkumų su vienos dalies kombinezono užsivilkimu/nusivilkimu nėra, jei tik nusiperki tinkamo dydžio kombinezoną. Be to, dviejų dalių apranga būna sunkesnė (striukė gerokai užeina ant kelnių).