ziedas 2


ziedas 2

sorry kad kartojuos bet tiesiog bandau ismokti graziai nufotkinti zieda, tad labai laukiu komentaru Taip bei patarimu aciu

ryskumas mesk lauk

Taip, saulute696, ka manai apie fotografijos ryskuma? Ar esi patenkinta rezultatu?

o as kitko paklausiu Laimingas su kokiu daiktu fotografavai sita zieda? Juokiasi

nu tai patarkit kaip tą žiedą fotkint,o kokybė…ne visi gi pradeda su rimtais fotoaparatais,galima ir taip mokytis,va kad ir tos kompozicijos.

nieks ir nesako, kad is karto reikia fotografuoti su rimtu fotoaparatu, taciau man toks jausmas, kad cia fotografuota su mobiliuoju. Ir jei as teisi, tai tegul dievas man teatleidzia, bet geriau tokiu nuotrauku cia tegul nededa ir nepraso patarti kas blogai. negi taip sunku ziureti kitas nuotraukas, paciai analizuoti, ziureti kokius komentarus palieka kiti. beto daug informacijos apie fotografavima galima ne tik cia surasti. Pvz knygyne gali nusipirkti knyga “Skaitmeniniai fotoaparatai”… ten gales rasti daug naudingos informacijos net tik apie skaitmeninius fotikus, bet ir apie nuotrauku padailinima, kompozicija, blykste, apsvietima ir daug kitu naudingu dalyku. Juk nebutina pirmus savo kadrus, kurie nera verti demesio talpinti cia…

myte Mirkttai čia visiems aišku… norisi gi gyvai gauti patarimų,asmeniškai Šypsenao aš ir nežinojau(nors kuo toliau tuo labiau suprantu),kad čia labai rimta,labai rimtų fotografų fotogalerija Šypsenair visi pradedantys mėgėjai čia nepageidaujami Šypsenao dėl pirmų nevykusių-nežinau,kažkam parodyt juos tai norisi,aš tai parodau čia ,ir ištrinu dažniausiai,tai irgi blogai?

Pvz knygyne gali nusipirkti knyga “Skaitmeniniai fotoaparatai”… Jo,jo… didesnio amerikietiško ***o nesu matęs, geriau paskaityk kokią seną rusišką tikrai bus daugiau naudos(bibliotekoj pilna) sėkmės fotografuojant Mirkt

Pirma reikejo sufokusuoti tinkamai, arba naudoti manual focus. Nes manau kad kitkas cia normaliai nustatyta. Tik kokybe kazkokia labai idomi, nes mano ir ne fokuse taip nedaro

pixel nu nznau.turiu bent pora senu knygu, taciau mane prie naujoviu labiau traukia Cha cha aisku, kiekvienam savo. idomu kodel pati saulute696 cia nesireiskia.

Gal but todel kad ne visi mirksta internete 24/7?.. Cha cha

Fux—> aciu uz patarimus

Rasa—> tu teisi cia tikrai tik profams skirta, o as maniau kad cia ir megejai pasireiksti gali…

badas----> na del ryskumo nieko nesakau, bet pats ziedas man asmeniskai atrodo graziai, tik norejau suzinoti kokiu kampu graziausiai atrodo?

myte—> noreciau paklausti o kur deti nuotraukas ne profams? Ir beja lyg ir nepastebejau kad butu parasyta kad tel nuotrauku cia talpinti negalima???..

saulute696 jomajo Cha cha as juk ir nesakiau kad negalima cia talpinti

saulute696 Apkabinimas, patikek kad visi pradedantys praeina pro sia mesmale. neimk i galva Blogai pastabas, ismoksi kaip viska daryti gerai. Svarbiasia kad tau patiktu FOTOGRAFUOTI Cha cha

Dr-Math—> aciu uz gerus zodzius, fotografuot tai man patinka tik ne visada galiu su fotiku Liūdnas uztai dazniausiai ir fotkinu su tel, juk mintis netiketai sauna…

myte—> "man toks jausmas, kad cia fotografuota su mobiliuoju. Ir jei as teisi, tai tegul dievas man teatleidzia, bet geriau tokiu nuotrauku cia tegul nededa ir nepraso patarti kas blogai. " speju kad cia tavo zodziai? O priedo as nematau cia nieko blogo fotkint tel juk ten irgi siokia tokia kamerike ji gi tam ir skirta Mirkt