žiaurus tas gyvenimas


žiaurus tas gyvenimas

Kodel ziaurus? Kartais pica visai skanu. Kas man labiausia nepatinka, kad pas pirktines man visada visko buna per mazai prideta ant pado. Jei perku, nuo vienos puses picos viska nubraukiu ant kitos, tada jau nieko Šypsena Ir padazu visada 4 dezutes perku, man viskas turi skest padaze. Jei pats darau, tada jau ant pado nieko mazai nebuna Laimingas

Ne tame esme, Tauti, kad cia antra para geriama, puciama, ir palaipsniui patiekalai ir gerimai ima vis paprasteti ir paprasteti. Juokiasi

nu kazkaip vapse px.

a nx cekis apvaflintas? tipo irodymas, kad nepavoge Juokiasi

ten ganja nedasukta Juokiasi

nakti, o su kuomaišai ganją, maišai su cigarečių tabaku ir atgal į tą pačią tūtą, ar perki vyniojamą tabaką, popieriukus ir tada mišrainė? o gal vaporizeris?

kodel domiesi? Cha cha

šiaip įdomu, kažkaip studentavimo laikus barake primena ši fotkė Laimingassakau, gal db technologijos pakito Girtas

kaip tam ta ganja. Cha cha vieni per bonga megsta, kiti per kaljana. man tai ner geriau, nei mocnas nygerskas jointas. Juokiasi pats tas procesas jo sukimo, rukymo ratu Girtas Gerai. as neberukau db, draugai tai per bonga pucia. bet man taip nepatikdavo, nes labai staigiai ir galingai per galva duoda. Juokiasi o tabakas tai samakrutkems naudojamas, aromatizuotas.

Kokiais gūdžiais 2001-2004 laikais dar bongų ir kaljanų nebuvo, tai samakrutkes su Winston cizom darydavom. Kokį 20lt vakarui užtekdavo Girtas

Tu sita elnia meisteri geri? Uzsigrudines. As galiu 0.5 zalpom isgert ,bet sito…

Aš išvis nebegeriu nieko. Čia svečiai dvi dienas siautėjo. Juokiasi