Zemyn upe..

kaip bebutu,bet vistiek ryte i begemota virstiKiaulė

Pas mane halicinacijos-uzuodziu vyrisku kvepalu kvapa,blyn,visai nieko tas kvapas,taciau beda tame,kad vyru cia ner ir but negali (kuris cia taip prisikvepino?)

…nežinau…aš nieko neužuodžiu…dabar po “naftaliną” knaisiojuos…kai būsi ne wape-paklausykMirkt

http://www.youtube.com/watch?v=WItORHGuv9M

as ir nesuprantu is kur cia vyru gali butNežinau

Johny,čia nikai…o kas po jais slepiasi,žino tik jie patys…aš kartais galvoju,kad man rašo tipo moteris-draugė(suprask-rodanti tiesų kelią)…bet pasirodo vyras be kiaušų…nors koks skirtumas…ane? Cha cha

Vieni briedziai…

Logycno,kam tie kiausai,jei negali paciupinet.Nebent is saldytuvo atsinest kad tikroviskiau butu Cha cha

aciu dievui kiausai vietoj,o tai persigandauCha cha

…parašyt galima ką nori…Cha cha

…los,neprosto los,a los bolsije jaica…

peony,be abejo apsimesti galima bet kuo,tik as asmeniskai nelabai suprantu kam man pvz. apsimetineti moterim,kokio tikslo siekiant?

Kokio tikslo?Nu kad ir…gal patinka matuotis moteriskus drabuzius,o gal vaikystej po kepure tau skarute risdavo.O gal tu manjakas zudikas,bandai igaut pasitikejima o paskiau pjaustai i gabalus.O gal todel,kad hormonai susimakalavo,o gal tu kokios produkcijos platintojas,o gal mylimosios jieskai kuri nuo taves pabego ir pasislepe po kitu nicku,o gal partijai kokiai priklausai arba mokslini darba rasaiLiežuvis

…paskutiniu metu pasidariau įtari…valiausi “paštą”…nekreipk dėmesio…Mirkt

…na ir spaudzia man ta liemenele…ir stingai i uzpakali lenda…einu nusiimsiu…Cha cha

neduoda manjakai ramybes?

Pavargęsa tai kur tu jaja uzsidejai? un kiausu, ctoly? bo papu taigi neturi?Drovus

Cha cha

Š… tos svajonės… Kai jos išsipildo, būna, kad darosi bloooga…

…vieni slepia…kiti tiesiog ant padėklo nešioja savo problemas…

ar ne per sunkus tavo padėklas?