Zemyn upe..

gal net is vis nesikelia? Nekaltas

…o jeigu ir atsikelia, tai būtinai pietukų prigula… Cha cha

…pas geras moterytes retai būna suglaustos kojytės…

(nesąmonė kažkokia)

Mielos patarlytes Cha cha

px nh ,super tu esi moteris ,tu esi nebuvusi saloje ir apie tave kuriamos esesTaip
O as dabar esu Sambaloje,dieviskoje karalysteje ir ten visada yra ziema ,oro temperatura -30 pagal maneButelis

Hm,septimai,a tos,kur suglaustom kojytem tampa undinem,bo suauga kojos nuo ilgo ir kruopstaus suglaudimo,o tai kelia nerima briedziams ir anie negali ramiai miegoti ir todel anksti keliasi(dar didesne nesamone)

Dzian,o tau is kur zinoti,kad as esu moteris,jei as pati to nipomniu?

super, briedžiai rytais nemiega, nes kai kieno kojytės atlapos kaip ruso širdis, va jei juos suptu vien undinės, kas tada juos bepuoštu ir kaip jie tada be ragų vadintusi?
(absoliutus nusišnekėjimas)

Ne, jei ryte sunku, reiškias nemiegojai visą naktį, arba veikiai kažką visą naktį, tad diena bus ger tik vienu atvėju, jei busi įžvalgus <

…perskaičiau viską…atsisakiau vakarienės…

/visiška realybė/

niekaip aksti neatsikeliu…tai gal nebriedis?..bet kodel tada su ragais?..greiciausiai tik…senas ozys…Nekaltas

Nukirsiu galva tam,kas isdrys pasakyti zodi myliu(svajoju)

nori i kalejima???Cha cha

Ozys?Kiek pamenu,tai ozys yr stirninas(is medziotojo zmonos archyvo)vadinas ner taip blogai kaip atrodo.Svarbu ne gaidys

I kalejima jau norejau-neprieme,sake persenaLiūdnas

MyliuDrovus
…galva ant padėklo,Super…kirsk…blogiau nebus…Mirkt

Mane ctoli myli?Jo…nu ka galiu pasakyti,puiki tu motera,bet…nemyliu as taves Cha cha

turiu dvi,viena vistiek liksLiežuvis

Kokiu dar slibinu bus? Juokiasi

Tai aišku,kad ne tave,Super…tu man tik patinki…Cha cha