Zema mergina - ar blogai?

nzn…man sian ziauriai gera nuotaika… tai bishki ir nusisneku Aš nekaltasCha cha nekreipk demeselio … cia ta fraze ne prie ko Šypsena) beto jai jau amen…istryniau…

na kagi …labanaktiz…

labanakt ir tau Šypsena buvo phun papalepent Cha chaCha chaCha cha

B.let turejau as manekene ne wiena ir wisos paliko ne koki ispudi Blogai - todel ir likdawo tik wienadienemis. Ir siaip renkantis pana man joz ugis cikray newaidina pagrindinio waidmens. O snekedamas apie aukstauges turejau omeny ~185 ir daugiau. Pacikek, tokios cikray retaj kam sukelia zhawesi (priklauso nuo aplinkybiu), na o jej tu tokia esi, taj PACIU GERIAUSIU (nerealiu) atweju tinki tik i pakabos waidmeni demonstruojant dar lewesnias rubashkas Mirkt

Peace.

Asmeniskai as noreciau but bent penkiais centimetrais zemesne…

as nebezinau ka galima cia bepridurti … ugis yra ugis-nieko jau nebepakeisi Šypsena Cha cha

as 1,67 ir man labai gerai.nenoriu buti nei didesne,nei mazesne.o kelios mano drauges svajoja bent iki 1,60paaugt.

mano ugis mane irgi patenkina!

Mano panos ugis 1.61, mano kazkur tai 1.81 ar pan. Patikek, geriau nebunaMirktGeraiŠypsenaKietas

jo. yra kur galva pasideti kai stovi apsikabines, galima ir daugiau + rasti. Seip jau visur geriau + ieskot nei -. Bet ugis 160 visai normalus sakyciau, tikrai del tokio nereik pergyvent - nebent Tavo aistra - noreti booti modeliu

MAno ugis ~170 , bet tikrai labai noreciau paaugti bent jau iki 175, nes komandoj tokia mazute atrodau, kad jetau!!!

as taipogi… Aš nekaltas gal bootu gerai ir 10cm… nepakenktu…

as pati esu mazyte (~1,6), bet man gerai Liežuvis

Manau dar geriau but zemai.Šypsena Zinoma ne visada Liūdna Bet zemesnis zmogus i save demesi ishreishkia kitais budais. Ir taip gi daug zvaigzdziu zemo ugio.Šypsena

nu ziema mergina gerai, nes lovoje kaldros net nereiketu…Cha cha

Gerai

Na kaip man tai geriau butu auksta mergina, nes zema Moterys turetu vaikscioti ant 15cm. platformu Cha cha

Nu siaip nieko blogo kai zema mergina,kaip tik grazhu, nu aisq newisiskai ten i zeme sulindus Mirkt

Kodėl jos visai niekoMirkt

Niu ash irgi ne ish aukshtuju…Šypsena Bet man dar augt ir augt… Mano tetis - 1,92 m ApakęsApakęsApakęs taigi manau, kad ash dar ishsitempsiu Cha chaAš nekaltas