Zema mergina - ar blogai?

Zema mergina - ar blogai?

Nematau problemos, kiekvienas turi savo skoni, tik vat kartaistos maziukes kompensuodamos ugio trukuma stngiasi buti labai kietos ir nenugalimos ir kartais persistengia.

as pati netgi zemesne noreciau boot…Šypsena mani ugis 168Šypsena

zema mergina zemam vaikinui ne tik neblogai bet ir labai gerai Gerai


© Enjoy The Moment

Tuoj bus klausimas ar blogai buti auksta Moterys ?
Kokios cia dar per problemos??Piktas Dziaukis, kad gyveni ir dziaukis kad esi tokia kokia esi… …taip geriausia buna GeraiŠypsena

nieko cia blogo . Bet ar jus nepastebit kad aukstaugius vaikinus ar merginas labiau traukia priesinai t.y mazos merginos ar mazi vaikinai . Gal cia tik pastebejimas tarp mano draugu …

mano ugis 163 ir as labai tuo patenkinta , ot Gerai Cha cha

beje moonlight_shadow, sveikute atvykus i bangos forumus, sekmes diskutuojant Gėlės Aš nekaltas


© Enjoy The Moment

ACIU
Širdis

Nematau absoliuciai cia jokioz problemos Gerai
Galbut, yra atwirksciai: jei per auksta jau trupuci lewa Šypsena
Na nebent megyckos ugis nesiekia 1.20cm Cha cha

© Feel The Moment Mirkt

parasysiu nieko ne kitaip nei jau visi cia pries tai…zema mergicka nera blogai Šypsena bet as dziaugiuosi, kad nesu zema Šypsena

kas per nesamone!? 160 - zemas ugis?! pazistu daugybe merginu, kurios nekomplexuoja daugiau 155 neuzugusios o cia matai, kazkam 160 mazai! turbut pasuli didesniu problemu nera, kad del tokio nieko kaip ugis(per didelis ar per zemas) jaudinates! vat!

Yra toks dalykas kaip visuma. Gerai
Nesvarbu aukštesnė ar žemesnė.GeraiBlogai
Nesvarbu krūtinės apimtis.Cha cha
Nesvarbu IQ. Apakęs
Nesvarbu kreivas ar tiesus xarakteris.PiktasMirkt
Arba pajunti bang bang Širdis arba ne.

as tai su tokio ugio panike nedraugauciau per daug lengtis reiketu jei noreciau ja buciuoti mano ugis 175-180 tixliai nezinau.

Apakęs Sun-man isrankus gi tu Cha cha Cha cha Cha cha

Biski blogai bet px galima draugautiCha cha

Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

[quote]Sun-man raše:
as tai su tokio ugio panike nedraugauciau per daug lengtis reiketu jei noreciau ja buciuoti mano ugis 175-180 tixliai nezinau.
[/quote]

O kas tau trukdo ją šiek tiek kilstelėti?Gerai

O kas tau trukdo ją šiek tiek kilstelėti?Gerai

[/quote]

Tai gal isvis ja nesioti man kaip kudikeli maza? =] Cha cha
Galeciau ja kilsteleti,bet uzknistu kelnoti ir palikti ja tektu dar iskaudini, o as to nenoriu,tad neprasidedu su neaukstom panikem.