Zalgiris Vs. Lietuvos Rytas

Zalgiris Vs. Lietuvos Rytas

LR ir Zhalgirs - vsiem sosat

jezau jezau…bloga daros paskaicius jusu komentarus… dabar zalgiriui nesiseka, bet tikekimes kad iki sezono pabaigos atsigaus ir sugebes nors kiek LR pasipriesint, nors neabejoju kad rytas siemet triumfuos ir saportoj ir LKL. o braziui iki kazlausko tai kaip iki dangaus…

Ner ka cia su jumi sneket vyrai nors kokie cia vyrai, mazvaikiai eiliniai. Loxais tik vadint ir mokat ar kaip negi daugiau nieko kieme ir sulioj neismokot ? uz ekrano visi mes labai drasus ir galim rekt ka norim, bet ar istikruju tai parodo musu kietuma???
o kas bus sezono pabaigoj pazesim, as tik dabartine sitacija matau ir zalgiris joje pralaimi, o gal cia tik man vienam susisapnavo kad rytas pakrove zalgiri??? zodziu ner ka cia sneket su tais kas sneket nemoka

mysha rašė:

Jo KOdi as tau pritariu tas KLYNAS is darzelio pabegoKietas
O Uz Zalgiri galime pakelti (b)(b)(b)(b)(b)(b)(b)(b)(b)(b)

kodis_ rašė:

bet pats nica susigalvojai kaip 6 metu mazas mazas vaikeliukas

tavo proto lygis labai mazas

o zalgiris pakraus dar LR LKL zalgiris laimes LKL
!!!VIVA ZALGIRIS!!!

================================

VIVA isgeriam (b) (b)

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

klynas rašė:

Taip taip rytas ***** *****ai loxai zaist nemoka ir etc bet kazkodel visus krauna tame tarpe ir zalgiri. Tenka daryt isvada pavydus zalgirio fanu mazvaikiai pradeda cia tokius lozungus skleist net nesusimastydami kas tada ju komanda yr…

Eikit rinktines zet, gal nors tada uz lietuva sirgsit, nors bibi ten turbut is visos sirdies geisit kad javtoko siskos ir kitu is ryto neisleistu o jei isleist tai tik tam kad jie traumas gautu…

Zodziu dar ir dar karta skaitykit ka parasiau o veliau tai ka raset patys tai gal nors ka suprasit, nors aisku 15metu vaikai turi savo matyma kurio nieks neprivers mastyt kitaip…

bet pats nica susigalvojai kaip 6 metu mazas mazas vaikeliukas

tavo proto lygis labai mazas

o zalgiris pakraus dar LR LKL zalgiris laimes LKL
!!!VIVA ZALGIRIS!!!

By*** ne slanga, Rytas ne komanda, jie lochai, ir is vis zaist nemoka avinai!!! PiktasPiktasKietasKietasKietas

Zjbs cia Myscha suvartei,Pritariu Tau Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

nu aciu aciu. o tai ka as teisingai darau? kad esu durnas ir debilas? hehehe

Simsas tu pasakei gondonas Cha cha

Man tai Lietuvos Rytas loxai,nes jie is Vilniaus.Blogai

ne nu rado ka pasakyti… as tai pasakyciau sitaip lietuvos kaimieciai ir verslininkai *****, nes lietuva gavo nuo ukrainos

Agu rašė:

Daunai jus visi, kas is zalgirio pries ukraina ka nors parode- nulis is zalgirieciu Piktas

Grisha parode Cha chaLiežuvis

kartais man atrodo, kad kauno zalgiris tera 12 *****astu, surinktu is kiemu ir gatviu! o as nekenciu *****u!!!

Abi geros komos

Nu ir vel prikele tema…Aš nekaltas

l.rytas asilaveidziu komanda.padonkai netycia laimejo pries zalgiri.bet tai cia paskutini karta.zalgiris geriausia komanda.jie achujeni

Cha cha

xexe Cha cha nu ir asiliukai jus kas ten tokie… kodis ir dar kazkox @%@%s. Fuxais zalgiris laimejo pries Unicaja O Lietrytis tendencingai spardo klyna Zalgirieciams jau antri metai. Gerbiu tikrus Zalgirio fanus, kurie serga uz Zalgiri ir dabar kai jam afigenai sunku. Bet tokiems oziams, kurie realiai neivertina o ateina pablevyzgoti galiu tik pasakyti UZSIKROOSKIT!!!