You did well sasha...


You did well sasha…

Patinka man tie tauntai sitam zaidime, paspaudi “G” ir va pvz heavy pasako: You did well sasha (ar pan. kelios skirtingos eilutes yra) ir apsikabina savo minigun’a Juokiasi

ok… koks zaidas? is kur gaut? ar nemokamas? ar nenusibosta? atsakyk i visus situos klasuimus ir busi pasventintas i *sugalvok pats!*

Team Fortress 2, LM, mokamas (dbr kolkas beta bet ir ta nuckrackinta), ne

Atsisiunčiau Valio žaidžia kas nors dabar?

as ruskiu serve Šypsena ateik suloshim Šypsena

Neveikia man, pasikrauna, parodo paveiksliuką ir juodas ekranas, muzika groja, su pele palakstau girdisi kaip per meniu eina.

hmm megink dxdiag’e nusiimt hardware acceleration Šypsena ir beto pasidarei ta shortcuta, kaip ten parasyta? Cha cha

Nu tai yra padarytas tf.exe kažkoks, per jį ir leidžiu. Kaip padaryt, kad kita rezoliucija leistų? “D:\Zaidimai\Team Fortress 2\hl2.exe” -steam -game tf -console va tap atrodo.

hl2.gamegate2k.com/halflife2/halflife2commandline antra pastraipa apacioj Šypsena

Kol nepasididinau, galvojau, kad tualetinio popieriaus ruloną nešas… Juokiasi

Aha o kur man tą rašyt? Cha cha

kaip ir -steam -game ir t.t. ten pat, shortcute, prie “Target”

koki reikia PC gero ?

nu pas mane vidutinis, pasiieshkok, nueik i google.lt ir rasyk: “Team Fortress 2 system requirements”

Nu va rez. pakeičiau ir veikia, ačiū dideliausias Laimingas

Xexe , is LM eina dabar ant 2 megu per sekunde , systemai paves Šypsena

Kaip nicką pasikeist? Cha cha

konsolei rasai name tarpas ir nick, snd einu miegot, ryt susimatysim, zekit kad daug jusu loshtu Šypsenap.s. jungtis prie servo - connect tarpas ir ip (del viso to pikto Cha cha)

duok ipa servo ;]