Y V/N


Y V/N

Buoze! Ant sakos ji, o turta liaudziai! Cha cha

Šypsena

B-O-C-I-U-S>> Gerai Juokiasi

Liaudis turtą pragers, kas liks kaltas? Buožė. Kodėl? Per mažai turėjo. Lietuva Girtas

Su kuo fotografuota?

edas>> 3310i Mirkt

^Meluoji, pas 3310i nespalvota kamera kiek pamenu Nekaltas

Taip ir galvojau, nes pats tokį galvoju pirkti, ar vertas tų pinigų, kurių už jį prašo? Gal keiti į mano Alcatel?

Ką jūs suprantat. Va du DIGA pas mane geriausios nuotraukos gaunasi. Ir apsigint nuo bOnditų eina, kai reik. Gerai

diobrin >cia pas mane specialus daugespalvis prizminis objektyvas MirktEdas>> nu ka as galiu pasakyt, nu zinok *bliamba* jo

15min.lt/naujiena/aktualu/fotopolicija/91/19239/?fid=2lyg kažkas buvo įmetęs Cha cha

siandien chemijos pr. komisijoj sedejau, tai maciau, kaip mentai pagal oziu atsiustas foto ieskojo automobiliu savininku Kietas

drylio>> kur tavo pilietiskumas ne oziu, o tiesiog zmoniu kuriems nusibodo musu visuomeneje vyraujantis chaosas Mirkt

nu, veilokai: Orientation of image: 1 File changed date and time: 2008:12:08 11:44:25 Image input equipment manufacturer: Sony Ericsson Image input equipment model: W810i Software used: R4EA031 prgCXC1250316_GENERIC_H 4.5 Exposure time: 0,0125 F number: 2,8 ISO speed rating: 80 Exposure bias: 0 Metering mode: 2 Light source: 0 Flash: 16 Custom rendered: 0 Exposure mode: 0 White balance: 0 Digital zoom ratio: 0 Scene capture type: 3 Subject distance range: 3

man “statymas ant bordiuro” yra normalus dalykas, juolab siais laikais, kai daugiaauksciu aiksteles nebuvo tam suprojektuotos. kitas reikalas, jei isvazinejama zole ar sausakimsoj aikstelej, kos didvyis sugeba automobili pasistatyti per 3 vietas.

jesusas> turbut tik save cia nusisitebinai su tuo exif`u

jo. nes galvojau kad ble nu 3310i turetu geresnes fotkes darit. O kai paziejau kad ce SE, tai apsiraminau Valio

Yessuz>> nusviesk kur cia ta info atsispindi

drylio uz inkila buvai iskviestas? Cha cha