xxx VS xxx?


xxx VS xxx?

Speliotoju daug cia yra, taigi kieno sulyginti rezultatai? Paplepėkim

Tuoj patikrinsiu “kartotekoj” Nekaltas

nupusciau su zoliapjove Ufff

Tam ir buvo "meetas’ surengtas Mirkt

bet tai pagal kokius zvaigzdziu takus jus ten 200km/h per ~22-23s renkat Cha cha 180km/h vos per ~21s surenkant reaktyviniai autobanu laivai matai Šypsena kai ir kazkada sakiau, paklaida ant tu V8-u tai bbd Šypsena

zinom Cha cha

Aurimas> As jiems suteikiau stebuklingu chuck’o galiu Taip

to nabagiuko civic’o kuris cia imestas, va ta kreive veidrodiniu principu i virsu virs V8-os ir gaunat A4 1781cc Cha cha

Chuck’as p!sai i sikna suktuku keleta Juokiasi

Aurimai, nesineruok, kreive pasieke ~199km/h todel nera uzfiksuotas 200km/h greitis, taciau sis startas iki 1km, o spidas rodydavo ~210km/h tad baik kabinetis Cha cha Cha cha Cha cha

Aurimas> Taip Cha cha

Su corvette 200km/h 18,3 sec- sekmadienį Taip … nežiūrint į tai kad 1-2 bėgiais “kąsėsi ratai”-bet čia greičiau mano problemos o ne mašinos Mirkt

kazkokiu nevaliuchu jus cia visi prisipirke Cha cha

Porsai> jei atvirai tai tavo G-meter’is man kazkaip itartinas…nzn kodel, bet tarkim kosminio civic 13.9s 169.5km/h ant 1/4, as 164km/h imu prie 1/4 finiso, bet kai lupom roll-on’a nuo 60km/h iki 170km/h nevyko visiskai nieko, paskui net as tolau… Na nezinau musu matuotas M5 0-200km/h daro 18.5s, bet tai jis mane prie 180km/h jau stabiliai jama pro sona…karoce arba nevalino tavo corvette rukloj,arba as nezinau…qurva pilnas bakas pas mane, da malku pilna bagazine ir su 18.3s 0-200km/h nuo manes iki ~190km/h vos kelis metrus nutolai, o dar ir is starto isjudet leidau…bbz nzn nzn… Nekaltas plec reikejo ir su tavo G-meter’iu pasimatuot ne tik su owcos…

Kai “lupom roll’oną” -aš tave kiek atsimenu mačiau veidrodyje Mirkt, o kad suprastum visą “trasos pravažiavimo dinamiką” reikėjo pravažiuoti su "G’ metru ir būtumėm sulygine kreives-tada matosi _kokioje vietoje ir kiek_Tuoj įmesiu “screen’ą” Mirkt

nevalino? Cha cha visom trim pavarom kasa su kietom vasarinem padangom prie +3C Cha cha

Jei ka kai lupom roll-on’a man vienu metu pasirode kad tu nepataikei begio, nes stipriai artet pradejau, tai net buvau gaza atleides, aisku trumpam, bet atleidau Mirkt pz kada nors normaliai sumatuosim Mirkt

Bajoras’> mano endradarbio civic su 77KW belenkaip velia ratus, tik dviem pavarom, bet su 77KW, mano guolis 55KW irgi antra ratus uzsuka Mirkt

Beje-dėl M5’to…kažkur turiu “G-meto” duomenis M5’to su 3.8varikliu…ir nieko įspūdingo “nematau”…jei įdomu įmesiu-gal tu pamatysi ??? MirktNepamiršk jo svorio, o kad jis tave lenkė prie 180 nieko nuostabaus…įsibėgėjo Mirkt