XP Home Edition

XP Home Edition

Deja XP neranda pacios gelezies, koki velnia reikia daryti kad jis ta modema nors kaip metalo kruva rastu, tada ir draiverius butu galima pakishti, arba as dar kazkokio navaroto neradau Liūdna
Ant Win98se - modemas randamas, pakishi draiverius ir pirmyn! O cia? hm?

heh pas mane kartaijs budavo irgi nerasdavo bet pasiknisk su kaskuo panasiu i hardware wizard ar kaip jis ten… seip ant xp nzn bet w2k kartaijs budavo irgi nerasdfavo modemo (tokio pacio) tai pasiknisdavau ir budavo ok…

Aciu, jau turiu visa Nortono "uteliu" ir NAV2002 CD. Bandysim, paprasciausiai laiko nebuvo, viskas ant greituju ir per pora valandu, reikejo skubet i naktine pamaina darban.
Taigi ka pakishat XP panosen kai reik modema uzinstaliuot, konkreciai ta PCI Conexant 56? Gal jis savo duomenu bazej turi tuos dariverius, bet gal pats modemas nera PnP ?
Toliau… instalinant XP elgiasi kaip NT, pasiulo sukurt boot manageri dviem operacinem, bet siulo deti XP i D: diska, kai pasiuliau C: - sako gali buti problemu. O Pvz.: Win2K normaliai dirba FAT32 C: particijoje kartu su Win98SE, o kokio velnio XP urzgia? Ar cia tik paranoja, kad gali buti blogai?

Kokius draiverius taikiai modemui nes man irgi modemo neranda ir neveikia joki driveriai, imesk kur nors pas mane lygiai tokis modemas ir ant Xp nevaikia padekite

O cia taip ramybes busenoj ??? Juokiasi

Vyrai, nemiegokit issizerge, bus blogai Cha cha

Dramblių sėklintoju dirba Juokiasi

na kiek galima ta pimpala rodyti…? Nekaltas

o nesimato, kad jau nebepaeina? Veee

hm … o kaip jis paeina ? Nežinau