xmms


xmms

geras sitas playeris?

Ka daryt kad playliste normalias raides rodytu?

Cia xmms jai ka, tik skinas…

Kuom tau blogos šitos raidės? Arba nesupratau klausymo

Ten vietoj “110.-les w kxs jsk” ir panasiai turetu buti normalus dainos pavadinimas ir autorius, kaip pvz.: Coldplay-blabla.

mano irssi confige xmms’o bindai palikti Šypsena

pasakykit jei klystu bet čia winamp’as, o skinas tai taip kiek matau tai patogus

xmms yra winampo variantas linux sistemoje, arba tiesiog winampo klonas Gerai

na jei klonas tai fontai nusistato kiekvieno skino konfige. Jo, prisiminiau kad winamp skinai tinka ir xmms. Arba opcijose galima nustatyt kad nenaudotų skinuose nustatytų fontų.

Options > Preferences > Fonts. Laukit XMMS2, žvėris bus ir yra Laimingaswiki.xmms2.xmms.se/index.php/Read_me_first%21

Jo-žvėris,bet pakeitus fontus visvien tuos “ksjds” vietoj normalių dainų pavadinimų rodo. Čia gal su koduote negerai kas? Kiek žinau, xmms su utf-8 nelabai draugauja.

O kartais ne ID3 tagus reikia keist? Nekaltas

XMMS oj koks senas… Gal geriau pabandyk BMPx: beep-media-player.org/site/BMPx_Homepage arba kokį kitą audio grotuvą? Aš, pvz, naudoju Rhythmbox. Nesu pilnai juo patenkintas, bet jis man kol kas panašiausias į iTunes linuxinis dalykas. O tavo failuose gal tikrai ID3v1 tagai lievi?

o gal geriau amaroK . xmms nebenaudojamas, xmms2 is viso kazkoks marazmas bus ( serverio kliento architektura).Neuzsiciklinkit ant to XMMS, yra daug geresniu plejeriu- bmp, amaroK, Rhytmbox ir tt.

visų pirma pasižiūrėčiau į tagus. jei fonto kaltė būtų, tai visur lievus pavadinimus rodytų.