Xiaomi Mi Band Pulse (1S)


Xiaomi Mi Band Pulse (1S)

Parduodama Xiaomi Mi Band Pulse (1S) Galima pirkti kelis vienetus, taip pat parduodame įvairius orginalius aksesuarus, telefonus. Dėl konkretaus modelio kreiptis privačia žinute (telefonai nauji, neišpakuoti, galima garantija, PZU draudimas) Kaina - 45 eurai Siunčiame išperkamuoju paštu, registruotu paštu, per autobusų siuntas, Vilniuje atiduodame tiesiai į rankas - pristatymas nemokamas. Aprašymas: Spalva: Juoda Matmenys (mm): 14 x 9 x 36, apyrankės ilgis 225 (reguliuojamas tarp 157 ir 205) Svoris ( g ): 5.0, su apyranke 13.0 Medžiagos: aliuminis, polikarbonatas, apyrankė Dow Corning TPSiV Ryšiai ir duomenų perdavimas: Bluetooth 4.0 Atsparumas drėgmei: IP67 (vanduo/dullkės) Aplikacijos: MiFit (iOS, Android), Apple Health (iOS), Google Fit (Android) Savybės: Širdies ritmo matuoklis, žingsnių matuoklis, aktyvumo sekimas, miego proceso sekimas, žadintuvas Suderinamumas: Android OS (reikalinga ne senesnė kaip 4.4 versija) MiFit, iOS (reikalinga ne senesnė kaip 7.0 versija) MiFit Sinchronizacija su Apple Health ir Google Fit. Pranešimai: LED indikatoriai, vibracija prnaešimų, skambučių metu Baterija: 45 mAh Li-poly Vidutinė baterijos laikymo trukmė: 20 dienų Pakuotėje: Sensorius, apyrankė, USB įkroviklis, naudojimosi instrukcija Garantija: 24 mėnesiaimobilez.lt

Saskaitas israsote?

Nesame PVM mokėtojai, todėl kažin ar sąskaita kažką padės, nebent dėl garantinio aptarnavimo. Bet tokiu atveju tikrai išrašome Šypsena. Kas dėl telefonų - galima išrašyti PVM sąskaitą faktūrą, bet kaina gali būti kita prekės Šypsena. Dėl konkretaus atvejo galima derinti privačia žinute arba telefonu +370 (622) 55 688. Taip pat daugiau informacijos: mobilez.lt

Ar pasitaiko broko, t.y nekokybisku apyrankiu, kurias klientai atnesa taisyti/ grazinti?

Mums konkrečiai dar nėra buvę taip, kad sugestų apyrankė. Bet kokiu atveju suteikiame 24 mėnesių garantiją ir broko atveju apyrankė yra keičiama. Yra pasitaikę, kad apyrankė nutrūko. Jeigu tai gamyklinis brokas - duodame naują apyrankę. Jeigu dėl kliento kaltės - pasiūlome išsirinkti apyrankę kitą, į ją galima įdėti sensorių Šypsena. Jau kuriama mūsų elektroninė parduotuvė, ateityje prekes bus galima įsigyti daug paprasčiau Šypsena.

Sorry, this page isn’t available The link you followed may be broken, or the page may have been removed. kodel taip rodo?

Pataisyta, buvo keistas puslapio pavadinimas. Užtruko elektroninės parduotuvės ruošimas ir atidarymas, bet aksesuarų asortimentas plečiamas: power bank’ai, išmaniosios apyrankės, LED lemputės, orginalios spalvotos apyrankės (be sensorių), USB-C kabeliai, stovai laptomams, silikoninės įmautės power bank’ams ir kita. Nauji iPhone 6, iPhone 6S, Samsung Galaxy S7, Galaxy S7 Edge. Kainos geresnės negu bet kur kitur, telefonai skirti Baltijos regionui. Nebus nei blokuoti, nei vogti. Galima išrašyti sąskaitas faktūras (ne PVM), galimas draudimas PZU (13% nuo pirkinio vertės). Išsamiau kainos privačiai arba mobilez.lt bei +370 (622) 55 688.

Šiaip gal ir nieko, bet tas sekimas nebūtinai labai reikalinga funkcija.