XC90

Axo, nekeičiu aš dar. Ir, manau, tik kokiais 2017 metais rimtai pasižiūrėsiu į keitimą. Jei viskas sėkmingai (tfu tfu tfu), tai pagal planą dabartinis penktukas žmonai bus paliktas, o pats norėčiau kokį SUV pabandyti. Šiuo metu net nelabai yra ką žiūrėti, ML - ne, Cajenas - tuoj keisis, X5 - atstovas nebepatinka, genda, Volvo - nepatikimas. Ir taip toliau. Na, MB E irgi įdomus variantas bus. Bet kol kas čia tik mano pasvaičiojimai. Realiai dar keisti nieko neplanuoju, F10 pilnai tenkina, dar tik 2 metai su juo. Taip kad ramios bitės. Cha chaO gal apskritai, šaus kas į durnas senstančias smegenis ir nusipirksiu Pasatą vaikovozą. Cha chaO sritis labai labai nišinė, nieko nesakys.

vabalaz | 01-05 15:31 Atsakyti privačiai delfi.lt/pilietis/naujienos/ispudingas-bmw-vairuotojo-izulumas-vaizdo-klipe-biski-zmones-pagasdinau-stotelej.d?id=70024920 jau pradeda darytis gėda važinėt su bmw, kai vien tokie aplink… Cha cha pasipis i subine kol suras, o kai suras, nieko nepripis, tik tegul nepagaili ant advokato. *bliamba* musarai axueline isvis nx Cha chaKaskart, susidūrę su panašiu veikėju, pagalvojame, kad kvailesnio jau būti nebegali. Bet paskui atsiranda dar kvailesnių. Visiškas varguolis… Be jokios abejonės, tai chuliganiškas vairavimas. Jau nurodžiau surasti šitą vairuotoją. Mes jį greitai surasime, jei tik negyvena kokioje nors kanalizacijoje. O jei ir kanalizacijoje, vis tiek surasime".

Nu va uzsikure benzas servise pastovejas Cha cha tik sake ant duju dar nedirba,bet iki ryt gal jau prades dirbt Cha cha del visa ko filtra pakeis,nes nx kas galejo uzsalt? Koks kondensatas nesikaupia filtre?

atsilde ir vedasi? tai aisku kad uzsalo kazkas.

Tai logiska Cha cha bet kur ir kas? Nes man vienintele mintis,kad koks kondensatas filtre

o meistrai kur laike garaze neduos geresniu patarimu negu botanikai prie kompo? aisku kad filtre greiciausiai.

Nu cia kaime is vis sunku normaliu meistru rast Cha cha tai ir keisim filtra,nes vel uzsalt nenoriu Cha cha tikiuos tas ir buvo problema ir galesiu toliau is dyzelistu saipytis Cha cha

tai kad tvarkingas dyzelis vedasi be problemu…

Rafi, suras greičiausiai nesunkiai. Atsiras kas paskųs. Mačiau ir komentaruos jau kažkas rašė, kad žino kas toks. Buvo kažkada juk video, kaip vienas per miestą lekia stipriai viršydamas, tai per kelias dienas surado. O čia ir numeriai matosi dar juk, tai ir tie pagelbės.

nu butu mano masina, draugelis butu filmaves. tipo pakviecia komisaras ir prisiduodi? Cha cha nu aisku grasintu, sakytu uzdarysiu tave ir tavo seima, atimsim teises ir dar ****i su bananais duosim, arba sakyk kam paskolinai masina filmavimui… jei duxelis prisiduos, jei ne, zino savo teises. tie musarai pas mus nx isvis axueline, telefonu belekada klausosi, viskas jiem galima. taip, negalima taip vazineti, bet cia akivaizdziai matesi kad trolina baxuras. kad tik tiek tebutu prblemu lietuvoj.

kad išvivartyt galima, tai nesiginčiju. Bet kad pažiūrėjus į jį, panašu, kad susimokės už chuliganišką Cha cha

man neatidaro tos bmw nuorodos Cha cha

LS> esp jau nuo nuo 2011 visose privaloma, pagal ES nurodyma.

Auris,jau ne pirmą kartą bando save pozicionuoti iš tam tikros pusės. Žemina,tam tikrais,atvejais dalyvius,bet,matyt,pats to nejaučia… Paskaičius komentarus-graudu darosi. Veliasi į diskusijas,nors,protingas žmogus yra. Patylėtų geriau,bet,matomai,jam tai patinka. Internetas nenuspėjamas…

Auris,dėsto mintis padrikai ir įsivaizduoja,kad yra protingesnis už kitus. Iš šono pažiūrėjus,mažų mažiausiai juokinga,o svarbiausia,žemina dalyvius. Kam to reikia? Geriau nuo to,kad iš kažko pasijuokei? Ramiau miegi? Žema Blogai

nelok ant aurio, su jackwolskin striuke pagrasins Juokiasi

Tomboy, nu nu, juokiuosi. MCB loti ir trolinti su negalėjimu važiuoti viena ašimi varomais leidžiama, o man jį patraukti, kad su tokiu pačiu vienaračiu važiuojau - jau ne. Juokiasi Oj jūs, mergaitės, jautrios esate - taip jus ir pozicionuoju. Gerai

Ryžiks, tik su D&G akiniais nepagrasink man. Drovus Cha cha

Jis čia su “MountOberon” Ir “Jack Wolfskin” ką norėjo pasakyt?

Pasigirti norėjo. Idėja