XC90


XC90

galo šoninės linijos tai net poršą primena

Na, gal kam teko gyvai čiupinėti? Skaitinėjau prie progos, tai labai prieštaringi atsiliepimai. Ypač patikimumo, elektronikos. Kainą pasižiūrėjau, pabandžiau komplektaciją padėlioti - nu nestebuklas, toli gražu.

Robis, tam tikrais kampais jis man truputį “būda ant ratų”. Cha cha Bet čia gal priprasti reikia. Pas mane keičiasi grožio samprata ilgiau žiūrint į objektą. Cha cha

teko, isvaizda, ir bendra kokybe superine, bet vaziavimas vis tiek volvinis, aisku n kartu geriau uz senaji modeli Šypsena

Kas yra “volvinis važiavimas”?

judo paklausk apie volvinį važiavimą, jis tiksliau apibūdins Juokiasi

Čia… Važiuoji - krauni? …ar visi Volvo keliai veda prie upės? Cha cha

toks biski “wobbly”, ne siaip bendram vaizde labai patiko Šypsena

tai jau į turgų kažkas skenduolį/kotletą tokį turi parsitempę pardavimui?

Rašyk lietuviškai, pagailėk Raplio. Cha cha

Robis, apie 2015 metų modelius skaičiau ir taip komentarų, maždaug “turiu 90 dienų, 40 dienų praleido dirbtuvėse”. Kur autopromas eina, kad be facelifto neverta net galvoti apie naują modelį.

Auri → autoblog.com/2016/01/04/2017-mercedes-benz-e-class-leaked-i mages-video/

LS, dėkui. Gerai Man patinka. Cha cha Galinės stoikės kažkuo senus Jaguar primena tam tikru kampu.

Sveikinu įsigijus naują C klasę. Oi, E klasę Cha cha

imi ml350 cdi, pusmecio senumo su rida iki 10tkm ir nesuki pautu, suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=215677350&i sSearchRe quest=true&scopeId=C&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&fuels=DI ESE L&zipcode=&minFirstRegistrationDate=2015-01-01&makeModelVariant1.ma keI d=17200&makeModelVariant1.modelId=71%2C215%2C72%2C73%2C67%2C74%2C75%2C 76%2C192%2C77%2C69%2C78%2C79%2C162&makeModelVariant1.modelGroupId=14&m< br />akeModelVariant1.modelDescription=AMG+airmatic&pageNumber=1#o xc90 dabar uz tokius pinigus tikrai ne tas variantas Ne nebent tave zavi dizainas ir kiti “gadget’ai” viduje sudeti

deja tik tiek teko ciupineti Šypsenayoutube.com/watch?v=TEH_1ODoWjQ

q → kodėl tu matai pustusčią stiklinę? Matyk puspilnę - Ooo, S klasę įsigijote?

Man kaina apskritai jo neatrodo konkurencinga, ypač, kai net 6 cilindrų variklių nėra. Quattre, visi jie dabar bus vienodi - C, E, S. Cha cha

jo, gerai kad ne S Cha cha o skirsis tik dydis per sprindi ir kaina Cha cha