XC90

LS - taip matai, kai nori pats pasikelt uodegą Cha cha Nes buvo prajusiais metais Palangoj. O žiūrėk, naujas S’as. Ai, čia C klasė Blogai Cha cha O šiaip, tai, norėtųsi kažko išskirtinesnio, nes dabar jie tikrai visi vienodi.

Tai reikia universalą pirkt, tada niekas su S klase nepainios Cha cha Nu a jei iškirtinesio apskritai reik, tai Superbas - nu tikrai su niekuo nesupainiosi Cha cha Cha cha

Robis, ne, pažįstamas naują inkirtęs, tai nepasididžiavo davė pavažiuot Cha cha

Viduj atsisedęs su Octavia Taip Cha cha

futbolinis®, S’as nėra be proto brangus, jei komplektacija sąlyginai prie paprastesnių. Žiūrėjau, kad tilpčiau iš principo laisvai į 70K po nuolaidų su viskuo, ko man reikia (350 CDI). Cha cha Kaip ir nemažai, bet tiek kainuoja ir SUV’ai arba stipriai pakomplektuoti E, 5er.

ka galima apie tokio sviezio modelio patikimuma prirasyt ir elektronika ?

Vakar draugelis dave pralekt su superbu kaip pas LS… 125kw 4wd… nu vaziuoja bet nekazka… passatas 103kw chipuotas smagiau juda ant sauso aisku Cha chaNu ir kas per nesamone… neina atjungt stabilumo pilnai BlogaiGavo ta shkoda nes jo naujo superbo nesugeba oagamint. Jau pries naujus turejo gaut Apakęs

MCB - nevažiuoja ta škoda, >9 sec LiūdnasTik pas tave keista terminologija: 125 kw vs 103 kw+čipuotas. Tai gal tas čipuotas turi 150 kw? Šypsena

Vincai, o kaip tas tavo senovinis volvo, ar kas ten, su dvitakciu varikliu? jau vaziuojantis?

C klase paskutine labai issiduoda pagal kebula masyviais zibintas, radiatoriaus grotom, tai nezinau kaip su S gaunasi painiot Cha cha Idomu kaip su E bus Šypsena

LS as manau kad ten po chip ir yea apie 125… Bet awd savo nukilina kazkoek. Svoris gal dar… Bet kodel neduoda elektronikos atjungt Apakęs

Nežinau, vyrai, nesijaučiu ralistu, tai man ir 100kw užtektinai Šypsena

o atjungęs ką veiktum? Saulute paišytum? Cha cha

su AWD sunku posuky užmynus vieną ratą svilint, tai Kyborgui ir atrodo, kad nevažiuoja.

MCB - nu yra normalių performance car’ų kur ESP neišsijungia pilnai, o čia tu kalbi apie lėtaeigį šeimyninį universalą. Juolab, kad su laiku ES matyt įves reikalavimą, kad ESP būtų visose auto ir neišjungiama. Beje, saulutę puikiausiai piešia su ESP. Ko neišeina tai eiti šonu per ilgus posūkius, ESP sugaudo į vietą greitai.

Tai saules piesia tik vienaraciai nes daugiau ner ka veikt… Bet sonu jau liudesiukas… nedidelis net greitis skersa o jau stabdo tave tiesinant Šypsena

Man tai keistai skamba, kai Opelio tvartelio vairuotojas sako “nu vaziuoja bet nekazka”. Cha cha

E tu gyditojau teisingasis eik paverk i kamputi del vebastos ir nesikishk kur nieko neishmanai Juokiasi

Juokiasi

Atleisk man, misteri Kompetencija. Žliumbia