WV GOLF II - nacionalinis auto

Vienas zmogus anuomet yra sakes…:

"Troleibuse, stadione, hyperRIMI yra gausu gudriu ir neblabai zmoniu. Ne isimtis is a/m VW Golf. Nes isislavinima teikia ir auklejimu uzsiima kitos institucijos. VAG nera atsakinga uz juju veiklos trukumus.

Todel:
nefleiminkim
ir
nenusisnekekim."

Net grazu paziuret kaip golfistai gina savo ir savo auto garbe.taip ir toliau laikykit!

Mano pirmoji masina golfas ir jau 5 metai su juo vazineju ir nieks dar nesake kad as lochas… patc tu zasiukas

Kadango golpas pigi masina tai ja automatiskai ir renkasi glusiai,bo jie brangesniu neyperka.Cha cha

tai tu paliubomu glusas, ne veltui 5 metai nuejo. parodyk man kur as sakiau kad golfu vairuotojai lochai Ignoruoju

Apie Paxa gal reiktu kitam klube kalbet,o kas liecia tuos nevykelius,kurie golpais varineja,tai jauniklis 90% teisus.
Pasisakymas nereiskia,kad golpas=nevykelis vairuotojas, bet reiskia,kad nevykelis vairuotojas=golpas.
Kerti skirtuma?

Nu nereikia apie visus taip sneketi…As vairuoju antra Golfa,tai ka reiskais as tavo nelaime ir elgiuosi kaip dzigitas keliose?Yra atskira klase vairuotoju kuriems duok bet kokia masina jie pastoviai darys nesamones ir kenks kitu gerovei ir sveikatai,tik kuo greitesne duosi tuo greiciau letai nes…

Geriau patylesiu apie tavo intelekto lygi
Baisu
Sneki ir nejauti kad nusisneki

Troke,kolega,nusiramink…Esame mes pacukai kurie keliuose vis ka negero punui jaunikliui ar kaip ten bloga darome,o jis mat pats paciausias ant keliu…Sekmes tau vazinejantLabas ir cia nera ko su durnais daigtais veltis i diskusijasLabas

isiskaityk i 44 zinute. interpretuojat visi kas kaip norit, o tai ka norejau pasakyti suprato tik 1 zmogus Nežinau

ir tas vienas zmogus - tu pats Cha cha

Na as puikiai issikaiciau tai kad tave suprato vienas zmogus tai paminkla kolegos pasistatykitCha cha O jei rimtai tai kaip galima normaliai paziureti i teze blogas vairuotojas = golfNekaltas

Per mano kad ir trumpa gyvenimeli tikrai pasitaike blogu vairuotoju,bet toli grazu ne visi jie vairavo golfus Labas

Gerai respect

maladec. logika tokia - as vairuoju golfa reiskias visi golfu vairuotojai zajabis.
As esu saziningas lietuvis, neteistas, policijai nezinomas, reiskias visi lietuviai yra zajabis. bet tik visas pasaulis jau zino apie tokius zajabis lietuvius. juos kaltina vagystemis, reketu, plesimais, zudynemis - nesamone, juk as tai geras.

Ir isvis neber cia ka sneketi daugiau. aciu uz demesi, negaiskim vieni kitu laiko Labas

90%nevykeliu gyvenime buna ir blogi vairuotojai
Spek su kokia auto jie vazinesis?
Cha cha

Nors jauciu,kad diskusija vaziuoja i lankas,bet…

Siaip jau save gerbiantis,geras vairuotojas ILGAI su IIgolpu nevazinesis. Tik is bedos.
Aisq jeigu jis nera NEVYKELIS gyvenime.

P.S. nieko asmenisko,neisizeisk.Liežuvis

http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/131754.24
1-=(1195032188

Siulyciau perskaityti 5 punktaCha cha

Tamstos,kolega, pasisakyma traktuociau kaip to punkto pazeidimaNekaltas

ne logika tokia:
as vairuoju golfa, as esu padares kvailysciu kaip ir visi, bet niekada nedariau to specialiai, visada atsiprasau uz nesamones, visada stengiuos uzleisti, visada padekoju uzleistas, reiskias as esu zajebys.
as esu saziningas lietuvis, moku mokescius, neduodu kysiu, neteistas, policijai nezinomas, todel neleisiu saves vadinti vagimi vien del to, kad kazkokie urodai nuvaziave apsishiko uzsieny. lygiai taip ir su golfu…
o del to, kad golfas pigi masina, o ja renkasi lochai, nes neturi pinigu. tai davai tegu pasako tas kur turi pinigu, su kokia masina vazineja ir koks valst nr - visada duosiu kelia ir nulenksiu galva

As net neklausiu ka pats ponas vairuoji,nes pradesi pasakas sekt ar pan…Buvo cia vienas kolega su Cadilaku vazinejantis ir visi jam nelygis…Kas link masinos tai kiekvienam savo taciau pazystu zmoniu kurie galetu vazienti su tikrai gera masina taciua vazineja kokiu triperiu nes turi kitus prioritetus ir gyvenimo tikslus…Na kolega as saves nevykeliu nelaikau,duok dieve daugiau pasauliui tokiu “nevykeliu” kai aas ar kiti mano kolegos banginiai kuriuos in real pazystu ir sujais kalbuosi in real,ne uz vaizduoklio Cha cha (nieko asmeniskoMirkt) Antra vertus vertinat pagal tavo skale zmogaus pasisekimas priklauso nuo masinos,nes kaip kitiap suprasti taveŠypsena Tai jei taip nori vertinti vertink,tai pasisakau kad man ir Troikei daugiau sios diskusijos dalyviu gyvai nepazystu tai tikrai ne 60 metu ir mums dar viska pries akis,ateis laikas galesi vertinti musu “nevykeliskuma” pagal savo vaikiska skale…

Kaip kolega sakai? Vairuotoja is masinos markes pazinsi Cha cha

Sekmes ir padarom Alus

as dar girdejau, kad masinos dydis yra atviksciai proporcingas tos masinos savininko pimp*lo dydziui Nekaltas