WV GOLF II - nacionalinis auto

jauniklis ne jaunelis susimaisiau

Na is dalies tiesa kad II Golf yra jaunimo pirma auto.Na o kaip visada,pirma auto,katik islaikytos teises (arba ju isvis nera)ir davai i miesta parodyti kas per as,kaip moku gerai vaziuoti ir kam tos eismo taisykles.Bet manau tokiu nera daug.
Manau dauguma II Golf vairuotoju yra normalus ir vaziuoja pagal taisykles.

ale cia gal taip pasitaiko, bet man irgi, jei jau kas pakisa, tai arba 2 golfas (irgi) arba auto su alytaus numeriais Cha cha
cia tikrai tokia statistika pas mane… neziurint vakarykscio ivykio. na buna isimciu Cha cha
bet siaip visi primalam s… Šypsena

bet kai yra durnu zmoniu, ne jau cia tikrai ne suaugusio zmogaus sneka paprasciausiai tu gofu yra daug daugiau nei kitu masinu, o gal pamates golfa taip susinervini kad pats pradedi taranuoti juosCha cha

tai gal tavo antrukas koks vr6 ar koks dohas

man uzkiso as uzkisiu labiau aisku taip darau tada kai vos neatsitrenkiu i kitus auto bet uzkisineja netik golf vairuotojiai bet ir daugelis kitu paskutinis kuris uzkiso buvo opel calibra tai ka man dabar skelbti kad su opel vazineja tik asilai bet taip nera tai kam varyti ant golf vairuotoju.

Atsipeikekit. Nejau pamatet kad kalbu apie golfus tai protelis uztemo. Varyti galima apie visokius auto, kalbu apie savo asmenine statistika.
Siandien pries mane vaziavusiam auto golfas pakirto, greitis 80 km/h, tarpas gal 20-30 cm. Gal jis buvo biski uzsiparines nes is galo spaude, bet vistiek reikia ziureti ka daro. Beje ka, dabar iseina kad tas prieky manes buves irgi pamates golfa susijaudino ir kiso jam?
O statistika del kiekio, tai tu paciu bulku (audi 80) ar silkiu ar dar kokiu kitokiu ten kibiru irgi pakankamai gatvese.
Nepyzdavoju golfu, tik idomu buvo isgirsti ka manot.

tai kad ir tavo snukutis ne ka geriau uz tu jaunikliu atrodo Cha cha kaip blogam vairuotojui k… maiso taip ir tavo tas “superblasteris” turbut tarp pedalu tabaluojasi Cha cha Cha cha Cha cha

kai visi aplink lochai - reiktu susimastyt ar pats nesi lochas

atsipeikek pats, tu pirmoj zinutej pasakei, kad masina apibudina vairuotoja !

Tixliai.
Beje, su kuo pac jauniklis vazinejaNekaltas - ziuresim kokia kategorijai tave priskirtiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

manau jau pakankamai isgirdai Piktas

  1. apie kategorijas sakiau "persasi mintis"
  2. neprimetineju savo nuomones
  3. su golfu vadzilom kalbetis apie golfus tas pats kas su kaimieciais apie paksa

o man “persasi mintis” kad su tavim kalbeti tai tas pats kas su kaimieciais api Paxa Piktas

ne susivelei susivelei ner su tavim bazaro…vienu zodziu mudyla daugiau nieko

Tu cia ramiai, dar sviezias esi bangoj, nekelk per daug vejo…Pavargęs
Del paxo pritariu - apie ji jau viskas pasakyta. Visu antra as jau isaugau is golfo.
Tas pac ir su Bemwais - daug kas ju vairuotojus irgi priskiria tam tikrom kategorijom, bet is to dar nereikia spresti apie visus vazinejancius tokiom tackom, kai saka.

arba pervadink tema cia greiciau jaunelis gresme golfamsCha chaCha chaCha chaCha cha

JuokiasiJuokiasiJuokiasiGeras!

truputis patikslinimo, temos autorius - jauniklis (jaunelis jau yra atskiras nicas) Labas

na jo neisiskaiciau atsiprasau jaunelio ten jauniklis turetjo buti