World of Tanks

Aš šianakt padariau 3600 taškų Cha cha Išvis pastebėjau, kad kuo labiau jau laikas miegot - tuo labiau sekasi žaist.

Atsirakinau ir aš topinę patranką vakar (nes ant sekančio agregato ją verkiant reikia iš karto turėti), bet pasirodė, kad kai ją užsidėjau į aukštesnio lygio kovas mėtyti pradėjo. Jei tikrai taip, tada reikės prie mylimos 105-os grįžti.

nepasakysiu nei koks nei iš kur, draugas atmetė.

kas cia per modas pas tave, kad vietoje “snukiu” tikras fotkes rodo?
ir as noriu Šypsena

gerai dieną pradėjau Cha cha
http://img825.imageshack.us/img825/9226/shot023u.jpg

žinoma kad cool, kai nučiuoži nuo kalno be žalos, kai kuriose vietose… Aišku čia tenka sutikti kad truputį perlenkta lazda su ta fizika.

Zinau, kad nesamones. Deja, daugumai jos patinka Liūdnas.

tu geriau labiau pasižiūrėk, ant kiek gyvi jie, nerašinėdamas čia nesąmonių.

Atrakinau su-14. Vel is naujo reiks pripratinet prie savito stiliaus. Bet durni pakeitimai biski - tankai krenta nuo kalnu ir linksmi gyvi toliau vaziuoja, nu nesamones Cha cha

as zaidziu ru serve ir auksa perku taip. 2pay.ru pasirenku world of tanks, pasirenku lithuania, pasirenku web to pay, ivedu suma litais, matau kiek gausiu aukso, ivedu kur reik zaidimo el pasta, next ir pasirenku apmoketi maxima ar spaudos (rkiosk), atsispauzdinu lapa ir varau i kioska sumoket. po 10 minuciu auskas pas mane.

cia galima ir su kortele susimoket, bet nemegstu naudot korteliu, jei nera butina. tad visada moku spaudos kioske.

perku beveik visada uz 30lt, tai iseina 2600-2700 aukso, mokestis kazkaip ivairus buna nuo 40 centu iki lito su kapeikom, gal nuo sumos priklauso. manau greitas ir patikimas budas pirkt taip auksa.

Va kiek pas mane C++ brudo http://www.part.lt/img/2d62398f01c929ff3211ca7faa8328ab744.jpg Tiesa, keli tik Win instaliavimo metu buvo atsiradę (05.26). Dauguma rugsėjį jau su kažkokio žaidimo instaliavimu ir spalį su Dishonored matyt (per Steam automatu sumeta viską ko reikia). Čia beje x64 Win, bet sumeta visokių versijų. Pats nieko iš šitų neinstaliavau (išskyrus .NET 4), viskas kažkaip per žaidimus iš Steam parėjo, bet WoT lyg ir veikė nuo pradžių.

taigi pristatymo filmukuose viskas smulkiai paaiškinama

jo vindoze savam stiliuje. pagalvojus jei turi 2010 visual c++ tai jau 2008 nebereiktu, bet ne kisa viska. O frameworko kiek tu update yra net akys raibsta. sumeti visus ir ziurek vistiek kasnors papraso kokios senesnes versijos.

kaip gauti T1E6 tankiuka?

Na reiškia modų ne tų prisidėjau taikiklio Cha cha

Man kolkas neblogai ir vienamJuokiasi

Blyn, kodėl anksčiau T26+T5E1 nejudinau Girtas

pas mane abu yra, tu paziurek kiek kala (pramusimas) tas PzIV, as tycia pasiemiau ji kad palygint su T-25 (pas ji gerokai mazesnis pramusimas), bet stebuklo, tiesa sakant neradau jame (PzIV), kazkaip linija link VK3001H buvo smagesne nei link VK3001P. Nors ka as zinau, geras zaidimas prasidejo tik nuo VK3601H, o tai jau nei ta nei ta linija, bet sutinku, PzIV nera visiska siuksle

http://img580.imageshack.us/img580/5237/shot024o.jpg

As Ru serve turiu SU-100. Bet nesu kazkoks kietas zaidejas, amzinas randomas, tai jau net VI Tier TD skaudziai baudzia uz fail’us zaidime, klaidas ir ziopluma. Nekalbu jau apie VII tier ir auksciau.
Pliusas yra ir tame, tai vercia tobulet greiciau nei zaidziant su zemesnio tier zaislais. Taciau ne visada rezultatas priklauso vien nuo tavo zaidimo, kad ir kaip stengtumeis.
Vakar pora musiu su Tigru turejau idomesniu ir nesugadinusiu nuotaikos. Pakliuvau i saraso topa tai nesugadino nuotaikos net Drakono ketera, nemegstu as to mapo, o ypac shlykshtus jis su arta.

Sitas su topine patranka tikraas vzverisŠypsena Linksma budavo, tik vienas trukumas kaip PT tai ziauriai akla. Cia kai jau lieki vienas pasiudaro nemazas trukumas Mirkt Todel paemiau Su-100 iskarto pagerejo reikalaiŠypsena