Windows Phone naudotojų klubas

Aha, tai ir galvojau gal ir cia kazkas.
O tai ka nededa pleveliu ant 520 lumiju? Juk net ir ant visokiu netapsnokliu kaip 206 noklla deda Cha cha

new_era, nebus ten jokios pleveles, jei nesimato, isimtis tik sony, ant kuriu buna galyklines pleveles, jos nesimato, o nulupt gali tik su astriu peiliu kampa uzkabines.

as pirkau is T2 per interneta, jokios pleveles nera.
Beje, kaip uz 240lt telefonas ziauriai geras Cha cha

Kvailas klausimas - kaio suzinot ar mano nokla 520 su plevele, ar be. Siaip tai aisku naujas butu su plevele, bet is vitrinos isimtas telefonas ir kolega abejoja, kad su plevele. Nesinori lupt, kad isitikint. Atrodo, kad su plevele,m bet taip liuks uzklijuota, kad sunku izvelgt nepatyrusiai aikiai Juokiasi

papuciu ir i rankoveCha cha buna kartais su spec.skuduriuku nuvalau.

Siunčiausi aš Lumiai 920 jautrų lietimui stikliuką iš Ebay už 100Lt. Daugiau gyvenime nesisiųsiu. Reik visų pirmą tiesių rankų Cha cha Lumiai 920 tai užsiknisimas pakeist. Teko net tris kartus telefą pilnai išardyt ir surinkt Šypsena

Pakeitus ekraną pradėjo streikuot artumo daviklis. Plius nevisi originalūs touchscreenai turi apatinių mygtukų apšvietimą.

Po poros mėn naudojimosi iš nedidelio aukščio iškrito ant laminato ir ekranas subyrėjo į šipulius…

Nusipirkau kitą naudotą Lumia su originaliu ekranu Cha cha

per pc browseri prisijungi prie live.com su savo paskyros duomenimis, kuriuos naudoji pas save lumijos telefone.

dar klausimas. Moteris sudauze 820 stikla. jautrus ekranas vienoj pusej. atsirakint ekrana eina, bet naudotis niekaip. apsimoka keistis ekrana is ebay uz 10 svaru ar pirkti nauja telefona? Cha cha

o su kuo valai, jeigu išterliji su riebalais? užtenka papūsti oro ir su kokiu švariu škarliu patrinti?

naudojau motorola su gorila3, per tris menesiu nei vieno ibrezimo be pleveliuGerai

kaip tą live.com pasileisti ? nelabai supratau kur čia kaip čia.

skype paskyra berods pasinaikinau per live.com eik per kompa bus paprasciau

  1. Su Gorilla 2 prilenda Taip su treciu nezinau Šypsena
  2. Kaip ir sakei ko nereik trinam, o kitas naujinam-ištaisytos klaidos, geriau veiks.
  3. Telefo naujinimus būtina diegt. Suksis kaip tik greičiau ir geriau batkė laikys (mano atveju greičiau pasikrauna akumas ir ilgiau laiko). Plius atsiras naujų visokių funkcijų.
  4. Trikampis berods tai kad veikia roaming (bent man buvo su WP7.8 kai buvau uzsienį, su WP8 neteko uzmatyt), o mėnulis tai kad ijungta funkcija “Quiet hours” powered by Cortana Šypsena
  5. Būdavo Su Lumia 800. Su Dabartiniu Lumia 920 nepasitaiko.

http://www.amazon.co.uk/Nokia-Lumia-Free-Windows-Smartphone/dp/B00BM24
PMY

Lumia 520 po 300 litu

isijunk interneta. adresus turi tik paieska lievoka. jau rasiau as anksciau d3l here navi

HTC HD7 turi savo Locator. Normali navigacija irgi. Tačiau neaišku, ar šiuo metu galima ją nemokamai įsirašyti… Bent anksčiau, kai nokia savo wp luminas paleido, bovo galima. Bet tik HTC modeliams.
WP8, kiek žinau, nepalaiko.
P.S. peržiūrėjau app pardavyklą, yra nokia drive beta versija už dyka. Čia wp8.

o kazkoks ZTE irgi win7 telefonas ar ne?

Atnaujinau ir aš Lumia 800 į WP7.8. Praktiškai tas pats liko, kas buvo. Gal kiek greičiau veikia, bent jau taip atrodo. Visi kiti atnaujinimai apkalbėti n kartų Blogai

Apie KIN žinau. Kažkaip iš Microsoft vertinu tik Xbox ir Microsoft Office. ir visgi iš WP7 bei Windows 8 kažko tikėjausi, galvojau jau šį kartą iš visų klaidų pasimokė ir gerą dalyką padarys Šypsena. Bet nuvylė, nebetikiu jokiu jų tolimesniu geru produktu (vėlgi išskyrus Office ir Xbox). Aišku, manau, kad kažkam tikrai gera jų produkcija. Bet tik tiems, kas nėra bandęs kažko geriau ir negali palyginti Cha cha.
Telefono laužti/atrakinti ir aš nesiruošiu. Bet galvoju kaip čia pasirašyti pačiam programą nemokant M$ 100 dolerių į metus už developinimą. Nes niekas kitas ir nekurs jau, kai išeis WP8 Blogai.

Beje, pasiieškok info apie mažominkšto telefoną KIN Šypsena Nieko neprimena?

Sky drivas ir man daro hemarojų. El. paštas - nepatogus.
Šis man patiktų, tačiau nenoriu laužyti telefo (atrakinėti):
http://www.xda-developers.com/windows_phone/easily-transfer-office-fil
es-from-pc-to-windows-phone-with-office-file-uploader/