Windows Live Messenger message history

Windows Live Messenger message history

Kaip galima perziureti messages history? esu uzdejusi varnele ‘message’ skilty, kad issaugotu zinutes.dabar labai reikia kai kuriu adresu,kurie yra butent messengeryje (pokalbiuose) bet negaliu paziureti.paspaudus desini peles klavisa ‘message history’ rodo kaip neaktyvuota,pilka spalva (kai tarkim kitos funkcijos tame stulpelyje juoda spalva-aktyvios).dar bandziau eiti per ‘properties’,kur neva issaugo mano kompe,atradau kur,bet kai bandau atidaryt bent viena failiuka rodo kazkokius hieroglifus. gal galit patart kaip perziuret?

history turetu saugotis cia:
C:\Documents and Settings[tavo prisijungimo vardas kompiuteryje]\My Documents\My Received Files[tavo msn vardas]\History
failai yra *.xml, puikiai atsidaro su interneto narsykle.

tai as zinau kur rast, bet negaliu atidaryti, nes kai tik paspaudziu ant failiuko man iskart duoda pasirinkima kokia programa noriu atidaryti ir primeta va tokiu: ‚™\¤TßA-{y €š3ä ˆHl!( _ –¢ ¤F2²Ł¦±¤ 'męé ÉHéĘŽ`ŻŠ0P

o tai kas butu, jei internet explorer pasirinktum ?

bandziau jau,ismeta i Worda lentele, kurioj parasyta ‘Select the encoding that makes your document reading’ ir yra 3 opcijos: Windows(Default), MS-DOS, Other encoding (ir ten visokie Baltic ir pan)

nu koki dar bled worda, spaudi antra peles>open with>choose program.
puikiai atsidaro ir su word ir internet explorer. tu gal "messagelog.xsl" atidarineji ? ne to tau reikia, o kontakto vardas.xml

tai kad taip ir spaudziau-ir Word’a bandziau ir WordPad’a ir Notepad’a-tas pats.tik nesuprantu,kodel teisiogiai is messengerio negalima atidaryti-per Skypa jokiu problemu

nu tai gerai, kad bandei. nepilnas office koksnors reiskias. o tai trecia karta pakartojus, gal pabandysi su microsoft internet explorer ?

nu tai kad nieko gero Žliumbia
bandziau jau,sakiau (5 zinute),didelis snipstas gavosi.ka kitu iseiciu nera?jus,kompiuteristai,visada tokie gudrus ir ka nors sumastot,tai gal sakau ir siuo atveju kokiu ideju bus.velniskai reik tos info man Taip

nu nesiulysiu gi atsiust tu failu man. o is kavos tirsciu irgi nelabai pabursi. bandyk encodinga worde kazkoki kitoki rinktis.

nu nesiulyk DrovusCha chaCha cha
jau ir tas isbandyta. nemaniau kad cia taip viskas sudetinga Nekaltas

nu ir nesiulysiu. katik paziurejau, ant kontakto desini peles msn lange, view>message history. viska rodo. jei jau pas tave ne, ciuju nelabai ka ir atgaivinsi ten.

otai s.u.d.s., bet svarbiausia ir dabar dar ten pilka spalva ‘message history’, kaip padaryt kad butu aktyvu?
kazin kas cia nutiko,anksciau taip nebuvo Nekaltas

paziurek per programos nustatymus ar tikrai ijungtas pokalbiu loginimas. gal issijunge kazkokiais budais.